Wpis z mikrobloga

  • 133
Moje postanowienie noworoczne - rozprawić się ze stalkerem, który od dwóch lat mnie nęka. Ten chory psychicznie człowiek dzisiaj publicznie mnie obsmarował, oskarżając mnie o szerzenie plotek jakoby mnie zgwałcił - zarówno zdarzenie, jak i plotki nie miały nigdy miejsca.

W 2018 ostatecznie rozwiążę kwestię stalkera. Na policji.
  • 57
  • Odpowiedz
via Android
  • 4
@goedenavond od dwóch lat wypisuje do mnie różne groźby typu że dojedzie mnie. Pisal do mojej matki opis wymarzonego stosunku ze mną ze szczegółami. I takie tam.
  • Odpowiedz
via Android
  • 11
@magucio serio, nie wiesz jakie emocje temu towarzyszą. To gość typu foliarz, wierzy że wszyscy czyhają na niego by go zabić bo za dużo wie. Nosi ze sobą nóż. Mógłby mi zrobić krzywdę zanim policja mogłaby zareagować na moje doniesienie.
  • Odpowiedz
via Android
  • 26
@magucio chyba trochę tak. Ale depresja i nerwica, których jest powodem, zamknęły mnie na racjonalne argumenty i długo byłam sparaliżowana strachem. Ale już nigdy więcej.
  • Odpowiedz
@nicari: zbierz dowody, powiedz policji, że gościu biega z nożem i Ci groził śmiercią i myślę, że nie zostawią Cię samej. Nie walcz z nim sama, niech ktoś Ci pomoże, będzie Ci łatwiej. Wszystkie dobrego i dojedź #!$%@?!
  • Odpowiedz