Wpis z mikrobloga

Są tu jacyś fani pociągów regio? Jak dla mnie maja same plusy na krótkich i średnich trasach, są tańsze niż intercity, bezprzedzialowe - nie jak bydło po 8 w przedziale, możesz sobie usiąść gdzie chcesz a nie w miejscu obok grubej baby co wyciąga smierdzace gyry, dłuższy czas przejazdu to kolejny plus - dłuższa frajda z jazdy no i na koniec ostatni plus eleganckie wagony i dużo miejsca #kolej #pociagiboners #pociagi #oswiadczenie #coolstory
f.....d - Są tu jacyś fani pociągów regio? Jak dla mnie maja same plusy na krótkich i...

źródło: comment_QDTrF2WOTvo7KCHEupZfHph2t9uFtM6a.jpg

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
@kolega_taty2: #!$%@? pamiętam te siedzenia trasa wrocław szczecin, 12 #!$%@? godzin xd zatrzymywał się na każdej wiosce na każdej #!$%@? stacji. No ale bilet 2 dyszki jakoś kosztował xd
  • Odpowiedz
@fortheworld Te nowe jak najbardziej szanuję, tylko trzeba na taki akurat trafić (małopolskie here). Ciche, siedzenia wygodne, klimatyzacja, wifi(biedne ale działa). Jeden minus to taki, że ostatnie połączenie krk-kat 21:32, a kat-krk 21:04 (trochę za wcześnie).
  • Odpowiedz
@kolega_taty2 L weź mnie nie strasz tym zdjęciem, jutro 120km pociągiem do pokonania i kilka lat temu na tej trasie w sylwestra postawili mi kibla z takimi siedzeniami... Żałowałem że jajek na podróż nie kupiłem bo bym sobie na tych siedzeniach jajecznice usmażył bo nagrzewnice są jak na złość bezpośrednio pod siedzeniami a ogrzewanie odpalone chyba na maxa bo na zewnątrz zimno fest było, wewnątrz natomiast panowały tropiki.
  • Odpowiedz
@fortheworld: jeden z powodów, dla którego kupiłem samochód xD na mojej trasie ludzi w opór, poupychani jak sardynki, ale tylko 1 skład, drugi dorzucą do pociągu co o 21:40 jedzie do Pcimia Dolnego i #!$%@?
  • Odpowiedz