Wpis z mikrobloga

Mireczki, tak sobie pomyślałem, że zrobiłbym sobie jakiś prezent ;)
XboxOne S czy PS4?
Posiadam TV 40" 1080p, na 4K nie ma opcji. Grałbym raczej mało (dużo pracuje). Co by mnie zachęciło do PSa a co do X-a? Podstawowa gra czyli FIFA działa mi na nawet na PC ;D (jak i wiele innych nowych gier). A może w ogóle nie ma sensu iść w konsole jak mam względnie dobrego PCta? Steam link?

#pcmasterrace #ps4 #xboxone
  • 11
@Dudek89: Ja postanowiłem wprowadzić u siebie nowy podział: PC do internetu i nauki, ps4 do gier. Między innymi, dlatego że komp nie dawał już rady :P Na razie jest świetnie. Gram wygodnie na kanapie czy w fotelu. Nie widzę w tej chwili wad takiego rozwiązania ;)
@Rafauvu u mnie komp radzi sobie spokojnie, ale właśnie o ta wygodę chodzi o której mówisz ;) siadam na kanapie i mogę pograć, nie muszę siedzieć jak pustelnik w pokoju gdzie jest PC.

Tylko tak jak patrzę na gry z X-a to praktycznie to samo co na PC :( z drugiej strony, nie wiem czy w coś po za Fifa pogram dłużej, a pad z PS4 nie pasuje mi tak jak ten
@Dudek89: heh też tak myślałem rok temu jak kupiłem PS4, że uwalę się wygodnie na kanapie i będzie miodzio. Niestety kanapę mam za daleko od TV i jak na niej leżę to gówno widzę i oczy bolą po jakimś czasie bo mimowolnie skupiam wzrok przed długi czas. Co mnie bardzo zdziwiło to to, że w żadnej grze, w której grałem nie ma opcji skalowania interfejsu! I teraz gram siedząc na brzegu
@babiczkapl próbowałem jeszcze Remotr na MiBoxie, byłem bardzo pozytywnie zaskoczony, jednak to nie to :( dlatego boje się czy Steam Link da radę, mam bardzo słabe Wi-Fi w domu (mimo neta 150mbit xD).
@michaal tutaj też masz rację, bo dobry mecz w Fifkę i już wiesz, że trzeba się zgarbic i skupić ;D
@Dudek89: do steam linka i tak dobrze miec tylko jedno urządzenie po Wi-Fi. Moze kup switcha? Poza tym tak jak mowisz, na Xa nie ma exclusivów bo wszystko jest na PC - z dwóch co podałeś lepiej PS4.
@bartowsky: @woleratler: @Dudek89: steam link nie da rady na słabym zasięgu wifi. Ale prawda jest tez taka ze nawet po kablu masz problemy tylko innego typu. Wyskakuje okienko dialogowe i trzeba podejść do komputera bo nie zawsze działa myszka używając kontrolera. Potrafi się zawiesić w losowych miejscach itp. szkoda czasu szczególnie jeśli ma to służyć zabawie. Ale teraz na steam jest promocja i chyba za 20zl można kupić