Wpis z mikrobloga

Kupiłam wczoraj laptopa za ciężko zarobione pieniądze idąc za radami Mirkow zamiast #apple za 3700 wzięłam #dell z lepszymi parametrami za 3600 i dziś musiałam go oddać spowrotem () na szczęść profesjonalne podejście do klienta w #xkom i pieniądze mam już na koncie. Moje rozczarowanie Dellem jest ogromne. Nie polecam, matryca źle wpasowana w ramkę i prześwity na ekranie, do tego mimo całkiem niezłych parametrów lekko zamulal ()
Może ktoś z was może doradzić co warto kupić do 4k z ekranem 13-14 cali?
#gorzkiezale #laptopy #komputery
girlinexile - Kupiłam wczoraj laptopa za ciężko zarobione pieniądze idąc za radami Mi...

źródło: comment_m4Io4vCOss46bdnmsxE74DGHeHwaEYDe.jpg

Pobierz
  • 92
  • Odpowiedz
@wensz: No argument nie do podważenia. Tylko nie ma większego sensu. Każdy wybiera względem własnych predyspozycji. Pracuje na maku i są tu wszystkie aplikacji których mi trzeba. To troche tak jak by powiedzieć, ze dostawczak zawsze wygra ze sportowym autem bo ładowność tego pierwszego jest większa. Inna sprawa ze takie dyskusje nie maja żadnego sensu. Święte wojny o sprzęt. EOT.
  • Odpowiedz
@girl_in_exile: Ah Inspiron, no widzę. Cóż, zdarza się, przykro że trafiło się to Tobie a nie np. mi (ostatnio gryzę się z XPSami 13, które są #!$%@? i płyty główne się psują i mają bardzo delikatne boki), bo dla mnie uszkodzony sprzęt to nie problem.

Ważne, żebyś teraz wybrała dobrze i była zadowolona z Maca.
  • Odpowiedz
  • 1
@girl_in_exile kupowanie jakiegokolwiek laptopa z windowsem to wyrzucanie pieniedzy w bloto. Tylko Mac. Wiekszosc ekspertow ktorzy sie wypowiadaja nie mieli nigdy stycznosci z apple
  • Odpowiedz