Wpis z mikrobloga

Kupiłam wczoraj laptopa za ciężko zarobione pieniądze idąc za radami Mirkow zamiast #apple za 3700 wzięłam #dell z lepszymi parametrami za 3600 i dziś musiałam go oddać spowrotem () na szczęść profesjonalne podejście do klienta w #xkom i pieniądze mam już na koncie. Moje rozczarowanie Dellem jest ogromne. Nie polecam, matryca źle wpasowana w ramkę i prześwity na ekranie, do tego mimo całkiem niezłych parametrów lekko zamulal ()
Może ktoś z was może doradzić co warto kupić do 4k z ekranem 13-14 cali?
#gorzkiezale #laptopy #komputery
girlinexile - Kupiłam wczoraj laptopa za ciężko zarobione pieniądze idąc za radami Mi...

źródło: comment_m4Io4vCOss46bdnmsxE74DGHeHwaEYDe.jpg

Pobierz
  • 92
  • Odpowiedz
@girl_in_exile: no generalnie konkurencją macbooka jest xps, tylko u nas trzeba kupować importowane, a to często refurby (szczególnie z laptoka).

To nie klej, to taśma dwustronna ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Cieszę się, że Ci wymienili szybko, bo czasami sklepy robią problemy z dupy.
  • Odpowiedz
@girl_in_exile: generalnie, ta sama przygoda mogłabyć z apple ;) wszedzie zdarzaja sie babole w elektronice, nic nie zrobisz. Jednak dell jezeli chodzi o serwis i tak stoi lepiej niz konkurencyjne firmy. Jak ma ladnie wyglądać i się świecić tylko do fejsbuka to macbook air jest idealny, ale mozesz tez zobaczyć microsoft surface pro ;)
  • Odpowiedz
@Kacman90: no chce żeby posłużył mi 10 lat. Też 10 lat temu kupiłam toshibe za 2.8k ale minus był taki ze bez podstawki chlodzacej dramat. I uwierz mi ze bym nie wymieniała gdyby się nie uszkodzila w podróży.
  • Odpowiedz
@girl_in_exile: pamietaj tylko ze tak latwo nie „obsluzysz” pendrive/dyskow zewnetrznych. Mac domyslnie nie potrafi zapisywac na NTFS

Ale tuxera ntfs nie kosztuje majatku i wtedy wszystko jest git :)
  • Odpowiedz
@kirk85: oczywiście że to samo mogłoby się stać z każdym sprzętem ale akurat przydarzyło się z tym więc go nie polecam ʘʘ ale xkom się spisał znakomicie bo do 14 dni roboczych maja na zwrot pieniędzy na konto a dostałam tego samego dnia więc sklep mogę polecić ʘʘ
  • Odpowiedz
@girl_in_exile: Też kupiłem della. Niestety od początku źle działała w nim karta sieciowa, a później okazało się, że wentylator ma wadę fabryczną. Za to gwarancja i dział serwisowy della to akurat działa świetnie:) Przyjechał pan, naprawił, popytał czy w czymś jeszcze by nie pomóc, skoro już jest. Wszystko co potrzeba miał ze sobą.
Trzeba było jedynie się doszukać co nie działa, a jeżeli ktoś jest noga z tego co w bebechach
  • Odpowiedz