Nigdy nie zrozumiem jak można przegrać z drużyną, która gra back-to-back, z którą prowadziło się przez 47 i pół minuty (przez chwilę nawet 26 punktami), która popełnia ~15 strat do przerwy, a w której Shane Larkin i Abdel Nader grają łącznie ponad 35 minut. A jak jeszcze się spojrzy na ilość śmiesznych gwizdków na początku, to już w ogóle bajka. Żadnego wolnego dla C's w pierwszej kwarcie, sześć w całej pierwszej połowie. Ja rozumiem, że brakowało jednego arbitra, ale do #!$%@? Hjuston dostawało wszystkie gwizdki przez pierwsze dwie kwarty vide sytuacja gdy Larkinowi, rzuconemu o ziemię chwytem zapaśniczym, odgwizduje się faul. Już pomijam fatalny gwizdek na Baynesie za blok (jak już Brad Stevens dostaje technika, to wiedz, że coś się dzieje), który dał cztery wolne z dupy dla Hardenów, bo w drugiej połowie, z pewnymi wyjątkami, sędziowie radzili sobie dużo lepiej, ale też bez szału (puszczamy faul przy zbiórce, żeby później z ofensa Gordona zrobić blocking foul na Larkinie). No jak sędziowie gwiżdżą każdy mecz w taki sposób pod Rakiety, to nie dziwię się, że mają taki bilans. Harden też w końcówce nie mógł uwierzyć, że nie dostaje wolnych z czapki. Chyba się zagotował, bo trójka z połowy na 30 sekund do końca przy +2 i 15 sekundach na zegarze? Nie, to nie Westbrook, to James Harden xD Te kretyńskie dwa faule w końcówce, to już w ogóle nie mam pojęcia jak mu przyszły do głowy xD Całe szczęście, że sędziowie odeszli od polityki gwizdania wszystkiego pod Hjuston.

Clutch Marcus Smart > Clutch James Harden. Nawet CP3 to widział. (pic related)

Ale Hjuston to śmiesznie #!$%@?ło xD No większych frajerów to ze świecą szukać.

#nba #celticspride
Pobierz HalfManHalfAmazing - Nigdy nie zrozumiem jak można przegrać z drużyną, która gra back...
  • 19
@Weed233 @HalfManHalfAmazing Na moje amatorskie oko wyglądało to tak:
- faul Smarta (praktycznie obiął ramionami Hardena)
- Harden się denerwuje i głupio fauluje Smarta
- Smart, jak to on, dodaje trochę od siebie, co nie zmienia faktu, że Harden zachował się głupio.

Ale cieszę się, że odgwizdali to Hardenowi, bo tylko przypomnę, że w tegorocznej serii playoffowej z Oklahomą miał identyczne zagranie. Nie pamiętam, który to był mecz dokładnie, ale pod koniec
jak sędziowie gwiżdżą każdy mecz w taki sposób pod Rakiety, to nie dziwię się, że mają taki bilans

@HalfManHalfAmazing: przynajmniej 2 z 3 wcześniejszych meczy gwizdali właśnie w taki sposób jak końcówkę tego z celtics, stąd te porażki ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Ale ogólnie mecz #!$%@? po mistrzowsku, już nawet olewając tę końcówkę xD Rakietki całą drugą połowę P O T Ę Ż N I E pracowały
@Weed233: Tak lubisz statystyki to wkleję Ci jedną ciekawą - CP3 ma najwięcej meczów w PO bez występów dalej niż w drugiej rundzie.

@Destu: Pierwsza połowa była dramatycznie słaba dla sędziów. W drugiej było nieco lepiej, ale też zdarzały się babole - vide opisywane przeze mnie cztery wolne z dupy dla Rakiet. Nie uważam, żeby gracze Rakiet mogli uważać się za skrzywdzonych przez sędziów nawet JEŚLI Harden nie faulował za
@Weed233: O ile w Hornets faktycznie nie miał za bardzo z kim grać i aż siedmiomeczowa seria ze Spurs była jedną z tych, które mnie zaskoczyły, to trzeba też pamiętać, że w Clippers #!$%@?ł prowadzenie 3-1, odpadł 4-2 z OKC, gdzie wyraźnie #!$%@?ł końcówkę i spadli na 2-3 w serii oraz dostał sweepa od Spurs.

Zaraz się zacznie gadanie, że mieli pechowe seedy, kontuzje czy inne, typowe dla Ciebie - "a