Wpis z mikrobloga

  • 159
Dlaczego piszecie że chodźcie na na jakieś divy? Tak jak by nazwanie prostytutki jakoś inaczej dodawało temu prestiżu :D #pytanie zresztą nie wiem jak się można tym chwalić jak by to było jakieś osiagniecie :D
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Gustav88: Nie widziałem żeby ktoś się "chwalił". Z reguły widziałem, że jest to na zasadzie informacji i...porad dla ludzi którzy chcą, ale z jakiegoś powodu nie mogą się odważyć.
Co do nazewnictwa, to pewnie chcą uniknąć wulgaryzmów. "K---a" to jednak bardzo pejoratywne określenie, a ludzie którzy korzystają z ich usług pewnie nie uważają, że to coś złego, więc nie czują potrzeby żeby je obrażać.
Mam nadzieję, że pomogłem.
  • Odpowiedz
@Gustav88: Jak się nie ma czym pochwalić, to się chwali tym, że się chodzi na dziwki. Jakby 14-letnie stuleje plusowały, to by się chwalili, że byli w sklepie po bułki.
@max1983: To niech idą na garsoniere wymieniać się wrażeniami. Tutaj ewidentnie ci bywalcy burdeli szukają poklasku, bo wiedzą, że przegrywa będą plusować i atencja będzie się zgadzać.
  • Odpowiedz
@Gustav88: Dlaczego używasz słów takich jak "mirek", "mirko", "mirabelka", "wypok", "stuleja". Nie możesz używać normalnych słów jak "no life", "dziewczyna", "strona ze śmiesznymi obrazkami".
Tak jakby używanie tych określeń podnosiło prestiż tych określeń dla s--------n... xDDDD

tl; dr;

  • Odpowiedz
  • 0
@Gustav88 gdzieś spotkałem się z wytłumaczeniem, że k---a to laska która daje za darmo bo ma chcicę, a diva na tym zarabia i nie należy jej obrażać tak pejoratywnym określeniem xd w sumie coś w tym jest
  • Odpowiedz
@Gustav88: chwalic xD no jeszcze mi powiedz jak ktos nie boi sie ze czyms sie zarazi ? przeciez to musi byc historia potem pacjentow co to chodza lekarzy i pokazuja penisy bo bomble jakies wyskoczyly xD
  • Odpowiedz
  • 1
@max1983 Ja co pewien czas widzę w gorących temat o tym. Nawet są tagi poświęcone prostytucji tutaj. #divyzwykopem #divy myślę że to nie miejsce na takie rzeczy.
@pelen_spokoj Nie wiedziałem że fani prostytucji maja swoje forum XD
@Fafnucek też mi się wydaje że coraz więcej osób to wrzuca licząc na poklask najdziwniejsze że ludzie im gratuluja :/
  • Odpowiedz
Ja co pewien czas widzę w gorących temat o tym. Nawet są tagi poświęcone prostytucji tutaj. #divyzwykopem #divy myślę że to nie miejsce na takie rzeczy.


@Fafnucek: Są w gorących, bo widać ludzie chcą czytać na ten temat. Jeśli uważasz, że wykop nie jest odpowiednim miejsce, to zgłaszaj do moderacji, ale nie o tym pisałeś w pierwszym poście. Pytałeś się o nazewnictwo, więc odpowiedziałem.
A co
  • Odpowiedz
@max1983: To jest portal ogólnotematyczny, skierowany do osób od 13 roku życia. Na żywo byś chodził gadać z gimbusami o dziwkach? Jak mniemam nie, choć mogę się mylić. Dlaczego zatem chcesz to robić w necie?
  • Odpowiedz