Wpis z mikrobloga

  • 2
@Triplesix: jezdzilem kombi do dzisiaj, to cholerstwo ma xdrive i troszke mniejszy promien skretu, ale dostajesz za to 0,2 czy 0,1 do 100 ektra, taaa. Ciezko wejsc do tylu, z zakupami srednio, bo brak tylnych drzwi. Takim kompromisem bedzie grand coupe. Ale jezeli chcesz malego #!$%@?, to chyba bedzie dobry wybor
  • Odpowiedz
@xspeditor: nie ma być praktyczne, zgadza się, ale albo da się je trochę upraktycznić ( ͡° ͜ʖ ͡°) albo będę musiał dodatkowo przyjąć na klatę jakieś cx5 albo coś w tym stylu- tak źle i tak niedobrze, już dumam od paru miesięcy. Teraz jeżdżę sedanem ale on taki ani nie praktyczny, ani nie zwinny- do wszystkiego i do niczego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Triplesix: ja to tak rozkminilem ze moja dziewczyna ma doświadczenie w jeździe dużymi autami, wiec jej się kupi jakiegoś No golfa plus, a ja całe życie będę mógł coupé pomykać
  • Odpowiedz
@Triplesix: teraz śmiga golfem plus właśnie i mówi ze takie auta ją interesują. Wiec spokojnie można coupé kupować. Z dzieckiem czy na wakacje będzie drugie auto. A Touran to wdzięczny wół roboczy
  • Odpowiedz
@sh2dov: To tym bardziej podtrzymuję zdanie, że wizualnie piękne auto, ale silnikowo już nie moja bajka. No i nie masz V6 tylko L6 ;) Ale faktycznie przynajmniej oznaczenie szczere (a to zdarza się coraz rzadziej). Gratulacje!
  • Odpowiedz