Wpis z mikrobloga

Pewnie wiele osób już wie ale może ktoś nie :)

Na sklepie aplikacji Open-Source zwanym F-Droid jest aplikacja nazywają się NewPipe.

Alternatywa dla apki youtube, pozwala dać odtwarzanie na pasek utworzyć pływające okno.

Muzyka gra w innych aplikacji oraz po zgaszeniu ekranu.

Prosta, intuicyjna.

Inną aplikacje jaką mogę polecić to YouTube Downloader ale już nie ze sklepu (a może tam jest, nie patrzyłem.), można ściągać piosenki z YouTube z konwersja na mp3 odrazu no ale youtube nie oferuje wysokiej jakości, 245 VBR.

#youtube #android #muzyka #lifehack
Pobierz Jaracz_Joint - Pewnie wiele osób już wie ale może ktoś nie :)

Na sklepie aplikacji O...
źródło: comment_AbgwU1Qhmkc6IAbgeloecfXsKBLfS5k3.jpg
  • 11
@KingFight Za moich czasów czegoś takiego nie było ( ͡° ʖ̯ ͡°) Tzn kiedy miałem Xiaomi Mi4. Ehh...

@rudy2007 ale bez reklam ( ͡ ͜ʖ ͡)

polecam używać playlisty w odtwarzaczu muzyki i mieć ją cały czas przy sobie a nie liczyć na transfer danych :)
@rudy2007 Ja nie potrafię się przełamać do Spotify i innych. Może dlatego że już mam dużą kolekcje płyt i nauczony przez tatę że jest taki fajny uczuć kiedy trzymasz płytę w ręku.

A jak myślę że mam płacić 20 czy 30 zł miesięcznie za Spotify i nie mieć żadnej płyty w ręku tylko dostaje dostęp, to ja wolę kupić nową płytę za tą cenę :)
Oczywiście nie chodzę z discmanem xD

Fajne jest to uczucie satysfakcji że mam tą płytę, zgrywam sobie we flacu albo ogg na telefon (zależy czy planuje używać tej muzyki do odtwarzania na wzmacniaczu), a po płytę może zawsze sięgnąć i będę miał ją do końca życia.