Wpis z mikrobloga

Dziś rano zorientowałem się, że pod naszą świąteczną nieobecność ktoś próbował się dostać na naszą posesję. Zastanawiam się co to za łby były, że zwykłej furtki nie udało im się pokonać. No i cieszę się, że to wystarczyło aby odpuścili całemu domowi. Za kilka godzin wrócę do domu to przejrzę monitoring co tam się działo.

#swieta #warszawa
lutecki - Dziś rano zorientowałem się, że pod naszą świąteczną nieobecność ktoś próbo...

źródło: comment_tVpnxpnNKNMAe2OgovO52PgPX4BKqPrp.jpg

Pobierz
  • 233
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

A zwierzęta nadal będą spamić tym wołaj. xD


@Jolly_Roger: za to powinny być małe bany. Za leniwi żeby kliknąć obserwuj użytkownika albo nowy tag, a wszyscy pozostali muszą przewijać cały ten spam jeśli chcą wątek przeczytać.
  • Odpowiedz
Właśnie w takich wpisach przydałaby się na wykopie guzik "Wołaj" a tak to całe komentarze zawalone spamem.


@Azrashin: już taki istnieje - obserwuj użytkownika (kolejne jego wpisy będą dalej w temacie) lub nowy tag (wystarczy żeby autor jakiś wymyślił). Albo gdyby nie spam, to wystarczy zajrzeć do tego wpisu za kilka godzin lub jutro i od razu widać by było kolejne info autora.
  • Odpowiedz
@wkto: Tak, ale w obu przypadkach obserwujesz więcej niż dany wpis. Ja miałem na myśli umożliwienie obserwowania konkretnego wpisu albo przynajmniej powiadomienia, gdy OP napisze w komentarzach pod swoim wpisem. Ja na przykład nie zawsze mam ochotę kogoś obserwować, gdy interesuje mnie tylko jeden wpis.
  • Odpowiedz
@Azrashin: zwykle temat się szybko kończy, później można przestać obserwować OPa. Natomiast tag miał być wymyślony specjalnie na dany wpis, wtedy pod nim jest info tylko o danej sprawie.

Ale powiadomienie o komentarzach mogłoby być dodane.
  • Odpowiedz
Może róbmy listy tych ameb umysłowych i wolajmy ich przy każdej okazji? Z tydzień temu pisałem o tym to moderacja kasowała moje posty i wpisy. Tak już tu jest, że się broni debili, którzy czytać ze zrozumieniem nie potrafią i celowo utrudniają innym życie na wykopie.
  • Odpowiedz