Wpis z mikrobloga

Jedno pod choinke dostaja perfumy, inni lego, a jeszcze inni SERCE. Mojego wachtowego dziewczyna miala w nocy transplantacje serca. Zadzwonili do niej, za 10min byla karetka, ktora zabrala ja do szpitala. Szybkie badanie krwi i samolot do Newcastle.

Operacja sie udala, narazie pare dni trzymaja ja w spiaczce farmakologicznej na intensywnej terapii. 6 tygodni w szpitalu, a pozniej 6 miesiecy rehabilitacji.

I takie prezenty to ja szanuje. Dziekuje Pan Mikolaj.

#morze #marynarz #offshore #pracbaza #chwalesie ##!$%@? #wygryw #tagujejakchce
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Lils: porównujesz refleksję nad tym że ktoś umarł by ktoś dostał serce do refleksji nad tym że świnia musiała umrzeć żeby można było zjeść kotleta. Nie nadążasz nawet za swoim tokiem argumentacji?
  • Odpowiedz
@nacpanazielonka: no stracili, ale za to czasami kilka a nawet kilkanaście osób może przeżyć dzięki jednemu dawcy. Wolę żeby cząstka mojego bliskiego dalej żyła bo życia i tak to już mu nie wróci.
Twoja logika jest #!$%@?. Nie ciesz się z tego że twoja córka będzie żyć dzięki przeszczepowi, lepiej idź się zabić bo druga rodzina kogoś straciła. Xd smutne to prawda, ale stało się i jeśli można uratować inne
  • Odpowiedz
@nacpanazielonka: kurła, dawno większego #logikajakichkolwiekpaskow nie widzialem. Nie pokazujmy w faktach udanego przeszczepu, bo ludzie, którym ktoś umarł źle się czują. No #!$%@? rzeczywiście, proponuje powołać Krajowy Instytut #!$%@? i pokazywać wszędzie same najgorsze rzeczy, żeby ludzie się cieszyli, że nie mają tak źle XD Tak samo jak ktoś wymyśli lek na raka, to też najlepiej o tym nie mówmy, bo setki tysięcy ludzi, którym ktoś zmarł na
  • Odpowiedz
@nacpanazielonka: ja bym się czuła zajebiscie, bo wiem, ze nie wróciłabym w żaden sposób życia komuś z moich bliskich, ale to serce da życie komuś innemu. I sadze ze tak właśnie czuja się rodziny osób które oddają narządy bliskich do transpalantacji.
  • Odpowiedz
  • 1
@nacpanazielonka Miałam troche do czynienia z rodzinami dawcow. Wielu z nich, jesli nie przeciwstawia się temu by narzady bliskiego zostały przekazane, widzi donacje jako najjasniejszy punkt w calej sytuacji związanej ze śmiercią tej osoby.

@bartek555
  • Odpowiedz