Wpis z mikrobloga

@Partyzant91: zazwyczaj nie. Wyjaśnij mi tylko dlaczego sceny z kobietą i mężczyzną które są dla mnie normalne mam traktować tak samo jak homoseksualne do których czuję wstręt? Rozumiem że według ciebie konsekwentnie powinienem skipować wszystko albo męczyć się oglądając jak facet robi facetowi lache, gdzie w całym serialu nie było innej sceny seksu? Według ciebie jak ktoś nie lubi patrzeć jak ktoś komuś robi loda to homofobia?
  • Odpowiedz
  • 1
@Knax jeśli chodzi Ci o serial ozark to kłamiesz.
A dwa rób se co chcesz, ale skoro Cie to tak razi to musisz nie być do końca pewny swojej orientacji i podświadomie się boisz, że może też byś chciał
  • Odpowiedz
@Partyzant91:

jeśli chodzi Ci o serial ozark to kłamiesz.

No nie wiem, może coś zapomniałem. Ale nie powiesz mi że była tam podobna scena poświęcona tylko by pokazać że ktoś komuś robi lache przed kamerą.

musisz nie być do końca pewny swojej orientacji i podświadomie się boisz, że może też byś chciał

Ty się chyba podświadomie boisz że kiedyś zaczniesz myśleć logicznie więc wymyślasz takie bzdury jak to. Jak kobieta
  • Odpowiedz
@Partyzant91: ja nie uważam tak samo ale rozumiem tych ludzi o co chodzi i odnosząc się tylko do twojego głównego posta napisze ze właśnie o to ludziom chodzi ze George Michael mimo bycia gejem wypuścił neutralna piosenkę świąteczna o złamanym sercu (poza refrenem i tell me baby do u recognize me well it’s been a year it doesn’t surprise me nie wsłuchiwałem się w tekst ale myśle ze równie dobrze
  • Odpowiedz
  • 25
@Knax

Kolejny porównujący homoseksualizm do zoofilii xD
Narazie to ty prezentujesz jakieś urojenia i taki strach przed gejami, że aż musisz przewijać seriale.
Na szczęście takie poglądy powoli nawet u nas w kraju to mniejszość a już wśród ludzi którym wyszło w życiu to kompletny margines.

A ty się pieklił dalej jak zobaczysz taki wątek w serialu i nerwowo przewijaj xD
  • Odpowiedz
@Partyzant91:

Kolejny porównujący homoseksualizm do zoofilii xD

Oho, kolejne daleko idące wnioski xD Jedno i drugie mi się nie podoba to przewijam. Tylko pod tym względem to porównałem.

Narazie to ty prezentujesz jakieś urojenia i taki strach przed gejami, że aż musisz przewijać seriale.

Prezentuje strach przed debilami i trollami. Przed ludźmi którzy myślą że wywołają gniew w kimś wmawiając mu coś czego nie powiedział i coś czego nie zrobił.
  • Odpowiedz
@Partyzant91: oglądałem w trakcie premiery, nie pamiętam. I nie przejmuję się tym aż tak żeby to sprawdzać. Jak znajdziesz coś równie niesmacznego jak robienie loda, coś co nie ma żadnych następstw fabularnych, to śmiało możesz podesłać.
  • Odpowiedz
  • 14
@Knax

Czyli zapamiętałeś tylko mało ważn@ scene robienia laski przez faceta, a nie zapamiętałeś sceny seksu żony głównego bohatera która była cały czas przewijającym się tematem?

Widzisz co cie podświadomie bardziej interesuje? Nie walcz z tym, no stąd ta agresja i frustracja :)
  • Odpowiedz
Na wykopie są serio ludzie, którzy wyłączają filmy czy seriale przez wątki homoseksualne xD


Stąd moje pytanie w tym świątecznym okresie- co robicie gdy słyszycie "Last Christmas" Georga Micheala? xD

@Partyzant91

Serio, serio. Ja trafiłem na książkę dla dzieci jakiegoś lewaczka ze Skandynawii, co ukazywał wizytę u wujka homo, to od razu wywaliłem, żeby nie czytać tych głupot swemu dziecku. A co? Coś w tym złego?
  • Odpowiedz
@Partyzant91: A no tak, był film. Jednak to było podstawą fabuły, bo dowiadujemy się że żona go zdradzała. Może dlatego to wydało mi się nieinwazyjne, w porównaniu do patrzenia na nic nie znaczącą fabularnie scenę gdzie w centrum kadru było robienie lachy. Jeśli lubisz na to patrzeć to nic mi do tego, ja nie lubię.

Widzisz co cie podświadomie bardziej interesuje? Nie walcz z tym, no stąd ta agresja i
  • Odpowiedz
@Partyzant91: raz w życiu, ale to był pierwszy odcinek jakiegoś serialu, który chciałem zacząć, ale główny bohater nie był tyle gejem co zwyczajnie pedałem. Ale są tacy ludzie.
  • Odpowiedz
@Partyzant91: Jak się komuś nie podobają wątki homoseksualne to przecież wyłącza i nie ogląda, jak sam przed chwilą napisałeś. Z czym masz problem? Osobiście nie zwykłem oglądać seriali, ale owe wątki również by mi mnie zniesmaczyły i danego serialu oglądać bym nie chciał. Mam do tego prawo. Co do koloru skóry aktorów jest ta sama sytuacja. Załóżmy, że nie podoba mi się czarny Achilles, więc nie będę oglądać tego filmu.
  • Odpowiedz