Wpis z mikrobloga

To uczucie, kiedy dostajesz pod choinkę drona, idziesz na dwór nim polatać a on leci w siną dal. W sumie cieszysz się zabawką 4 minuty a rodzina ci wypomina ile to kosztowało.
#swieta #gorzkiezale
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@davidoff_OB
@Anderson_
Pewnie w nowym automacie tak jest ale w takim 607, które swoje lata ma i pewnych napraw wymagał a dodatkowo na ogródku nie było równego asfaltu to pewnie rusza od razu. Pod górkę się toczył w dół, spec mówił że jakiś konwerter jest do roboty dlatego automat nie zawsze ruszał po puszczeniu hamulca. Mało tego, wtedy jeździłam z jakąś usterką i czasami obroty falowały. To był ten czas
  • Odpowiedz
@NapIetek mój automat ma 18 lat :-) Cóż, zamiast cisnąć ci "baba za kierownicą" jestem zdania że mogło się zdażyć każdemu. Niech pierwszy rzuci kamień ten który nie odwalil jakieś nieprzemyślanej akcji. Błędy w życiu które da się naprawić skończona ilością pieniędzy są lajtowe. Zdrowia nie kupisz. Co nie zmienia faktu że ja dokładnie bym przedszkolil swoją drugą połówkę z obsługi automatu, aby sytuacja nie miała miejsca :-) Gdybyś mi utopila
  • Odpowiedz
@NapIetek: Pamiętam raz testowałem jak wysoko mój dron może polecieć, wybił się chyba na kilometr i straciłem go z oczu. A że nie miał GPS ani nic takiego to już spisałem go na straty. Znalazłem go niemal kilometr od miejsca startu po godzinie szukania :D A wystarczyło że na sekundę odwróciłem wzrok.
  • Odpowiedz