Wpis z mikrobloga

To uczucie, kiedy dostajesz pod choinkę drona, idziesz na dwór nim polatać a on leci w siną dal. W sumie cieszysz się zabawką 4 minuty a rodzina ci wypomina ile to kosztowało.
#swieta #gorzkiezale
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 26
@Zgredzimierz sam jesteś zarzutka. Nie no dobra, staw na dnie jest wyłożony kafelkami a rolnik w ciągu trzech minut go wyciągnął i nawet trochę wody nie naleciało przez otwarte przednie drzwi.
Tacy jak ty są żałośni. Niby czemu miała by służyć ta zarzutka?
  • Odpowiedz
@NapIetek: Mój ojciec kupił sobie 8 lat temu 607, też w automacie ale tutaj to nieistotne. Jak raz zrobił zakupy to potem nie ruszał samochodu w lato bo przez kilka tygodni komunikacja miejska była bardziej opłacalna. Potem gdy pzechodził obok zauważył, że coś się rusza w środku na tapicerce. Okazało się, że to białe larwy - zapomniał wyjąć paczki mięsa mielonego z bagażnika, który był MEGA głeboki.

Robaki były wszędzie,
  • Odpowiedz
a automat złapał i wjechał do stawu.


@NapIetek: jak to złapał? przecież już po puszczeniu hamulca samochód zaczyna jechać, nie mogłaś w tym czasie pójść do bagażnika, zacząć wypakowywać rzeczy, a automat dopiero wtedy zdecydował że ruszy...
  • Odpowiedz
@NapIetek: mój ojciec jarał się RC ale miał same gówniane sklepowe chińczyki. Dostał od nas zajebisty helikopter 6-cio kanałowy, ogólnie zajebioza. Rozstawił go na szczerym polu, wziął pilot, napstrykał coś i sruuu - helikopter poszybował ku stratosferze lotem całkowicie pionowym.

Kiedy zorientował się, że coś poszło nie tak, to dał mi do ręki ten kontroler/pilot/coś tam. Helikopter już dawno stracił zasięg a ja za c--j into RC i nawet nie
  • Odpowiedz
@Helsantonio_Montes: Jak przez ponad miesiąc mięso sobie swobodnie tam tak leżało to te larwy i inne ustrojstwo to pewnie p--------y blitzkrieg zrobiły z całego samochodu. Widziałem podobne przypadki i próba ratowania całości przypomina walkę z wiatrakami.
  • Odpowiedz
@OzaweNakashi może chodziło o DJI AeroScope, chociaż to chyba śledzi tylko ruch, ale nie ściąga. ()

@pdgawrosz Jak zgubił zasięg pilota to powinien włączyć z automatu RTH. ( ͡º ͜ʖ͡º)

@Kreation jeśli lot był w ATTI to faktycznie maszyna poddaje się sile wiatru.

@NapIetek Pierwsze pytanie - kalibracja kompasu przed pierwszym użyciem przebiegła pomyślnie? (
  • Odpowiedz
@NapIetek @Anderson_ : strasznie prymitywny ten automat we francuzach

niemiec ma autohold i przy otworzeniu drzwi kierowcy na D automatycznie sie zaciaga reczny i wyje alarm ze nie jest na P

sprawny automat bez autoholda i hamulca pelza od razu, niesprawny w ogole sam nie ruszy albo zrobi to po chwili
  • Odpowiedz