Wpis z mikrobloga

przecież powszechnie wiadomo że żadna kobieta nigdy by nie użyła fałszywych oskarżeń o g---t


@kamien23: Dlatego trzeba uznać, że są one chciwymi paniami, które wykorzystują p-----c seksualną tylko jako sposób na zdobycie pieniędzy!

Wciąż nie zauważasz, że jesteś niesamowitym hipokrytą i twoje domaganie się "domniemania niewinności" działa kompletnie odwrotnie, ale w stronę domniemanych ofiar? A wszystkie szkody jakie ponieśli domniemani agresorzy nie były wywołane w jakikolwiek sposób przez aparat państwa?
  • Odpowiedz
Wciąż nie zauważasz, że jesteś niesamowitym hipokrytą i twoje domaganie się "domniemania niewinności"


@RoHunter: bo tak działa państwo prawa. Slyszales kiedys o wyrokach prawomocnego sądu? Nikt nie jest winny dopóki nie zostanie skazany? I dopieto wtedy sztum...
Co za niepostępowe poglady z mojej strony...
  • Odpowiedz
bo tak działa państwo prawa


Ominąłeś meritum mojego komentarza. Nie odniosłeś się do niego w ogóle i znów grasz hipokrytę z tymi "prawomocnymi wyrokami" (btw: wydaje mi się, że znam twoje zdanie na popularne ostatnio tematy związane z wymiarem sprawiedliwości w Polsce, więc chyba spokojnie mogę cię nazywać hipokrytą). Z mojej strony eot, jeśli nie zaczniesz pisać na temat, zamiast wygodnie omijać samo sedno moich komentarzy i wyrywać sobie wygodnie fragmenty, które
  • Odpowiedz
@nordberg: Kolejny wykopek z "chłopskim rozumem" i zero-jedynkowym sposobem widzenia. Żadnego zastanowienia się nad tym jak mogła wyglądać sytuacja takich osób. Bezrefleksyjnie przyjmowana najprostsza z możliwych wersji świata.
  • Odpowiedz
mam nadzieje ze padniesz kiedys ofiara chocby szantazu czy oszustwa,


@Mrbimbek: a ja ci przy świętach nie życzę fałszywego oskarżenia o g---t i ludzi z widłami i pochodniami chcącymi cię spalić na stosie przez jednego tweeta
  • Odpowiedz
Jakim wyzutym z empatii s--------m trzeba być, żeby nie rozumieć jak trauma i wstyd mogą wpłynąć na człowieka.


@KnightNostalgia: Tak mogą wpłynąć, że najpierw nie chciało się sprawy zgłosić na policję, która ma obowiązek dochować wszelkiej dyskrecji i zapewnić odpowi wsparcie, a potem na w-------u opowiada się wszystko w mediach, oczywiście policję pomijając.

Tylko ostatnie bydło może popierać prowadzenie takich spraw w mediach, a nie na drodze prawnej.
  • Odpowiedz
  • 2
@KnightNostalgia A jakim s--------m trzeba być, żeby używać ludzkiego współczucia do osiągnięcia korzyści materialnych i sławy medialnej? Nie dość, że wykorzystujesz naiwnych to jeszcze działasz na szkodę ludzi dla których to rzeczywiście była trauma a nie droga, żeby zaistnieć.
  • Odpowiedz
@kamien23 Za to w stulejarsko prawackim świecie powszechnie wiadomo, że żadna kobieta nigdy nie została zgwałcona. Dlatego trzeba wyśmiewać i mieszać z błotem każdą, która się do tego przyzna.
Żaden Ahmed i Mohamed by się nie powstydził tego myślenia.
  • Odpowiedz
Za to w stulejarsko prawackim świecie powszechnie wiadomo, że żadna kobieta nigdy nie została zgwałcona.


@MinnieMouse0: jak kobieta została zgwałcona, to niech idzie z tym na policję, zamiast czekać kilkanaście lat, żeby ogłosić to w telewizji śniadaniowej czy na Twitterze.

Rozstrzygnie spraw kryminalnych przed gawiedzią, zamiast na drodze prawnej, jest cofaniem naszego społeczeństwa do czasów prehistorycznych, gdy nie istniało jeszcze prawo rzymskie i zasada domniemania niewinności.
  • Odpowiedz
@Lawrence_z_Arabii Może po prostu te dziewczyny są trochę bardziej inteligentne niż niektórzy, i wiedzą, że jedyne co policja im zrobi to wyśmieje. Już nie mówiąc o tym, że i tak za g---t sprzed 30 lat, chodźby było na niego sto dowodów, nic gwałcącemu nie grozi, bo sprawa się przedawniła. W związku z czym pójście na policję nie ma najmniejszego sensu, a przyznanie się do tego że było się ofiarą przestępstwa w
  • Odpowiedz
Ominąłeś meritum mojego komentarza


@RoHunter: chcesz żeby ślepo wierzyć każdej osobie oskrżającej o g---t i niszczyć tych "gwałcicieli" bez wyroku sądu. Nie różnisz się od średniowiecznych chłopów, którzy byli gotowi spalić babę na stosie, bo ktoś powiedział że jest czarownicą. Albo prymitywnych plemion, które zabijały jednego ze swoich bo deszcz nie padał od miesiąca i to na pewno jego wina. Czasy się zmieniają a mentalność ludzka nie. Smutne
k.....3 - > Ominąłeś meritum mojego komentarza

@RoHunter: chcesz żeby ślepo wierzy...

źródło: comment_NQqO6qvL7M44c5Gfu29SSkXR4KbGrrmW.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@kamien23: No i zaczyna się nowoczesne, progresywne gadanie...

Nie wiem, czy ty nie umiesz czytać ze zrozumieniem, czy robisz to specjalnie, ale za to tworzenie chochoła wychodzi ci idealnie.Ile razy mam ci jeszcze pisać? Linkować do mojego wcześniejszego komentarza/komentarzy? Pisać je innym językiem, abyś je zrozumiał? Czy to wszystko byłoby niepotrzebne, bo ty, tak jak napisałem wcześniej, robisz to specjalnie i w dodatku wkładasz mi w usta to p---------e, które napisałeś w ostatnich komentarzu?
Spróbuję jeszcze raz, choć miałem nie odpisywać, gdy nadal będziesz j---ł logikę we wszystkie dziury i nie odpisywał na temat i budował dla mnie tego chochoła, w którego sam brniesz jak ci ludzie z obrazka, który wstawiłeś.

Przyjmę, że naprawdę nie potrafisz zrozumieć o czym piszę: naprawdę jesteś tak ograniczony, że zauważasz, że robisz dokładnie to samo, co ci, których zachowanie tak namiętnie od kilku miesięcy piętnujesz na wykopie swoimi tandetnymi demotywatorami i obrazkami z reddita? Oskarżanie Weinsteina bez dowodów? Jak tak można! Niszczycie temu biedakowi* życie! Nie można o nim powiedzieć złego słowa bez wyroku! Kobiety go oskarżające? Tu już można! J----e szlaufy chcą wyciągnąć kasę!!!1 Wrzucę demota na wykop, one na pewno chcą tylko kasę! Na redpillu przeczytałem, one są zachłanne, tylko kasa
  • Odpowiedz
W związku z czym pójście na policję nie ma najmniejszego sensu,


@MinnieMouse0: czy ty jesteś poważna?

Serio negujesz sens zgłaszania gwałtów na policję? Przecież niezgłoszenie gwałtu na policję, to najgłupsza rzecz jaką można zrobić jeśli chce se ograniczyć liczbę
  • Odpowiedz