Wpis z mikrobloga

na oskarżającym kogoś o coś leży udowodnienie winy.


@kamien23: Ale to zupełnie nowa sprawa. Teraz to ty oskarżasz te kobiety. Niekoniecznie o związany z tamtą sprawą brak dowodów, ale o chciwość. Oskarżasz, więc poprzyj to konkretem. Czekam.

bo to jest mem a nie konkretne
  • Odpowiedz
jakim cudem kobiety zdecydowały się niby na przeczekanie sytuacji domniemanego molestowania, aby wyciągnąć kasę, gdy facet będzie bogaty, podczas gdy już wtedy Weinstein był jednym z najważniejszych producentów filmowych w Hollywood?


@RoHunter: bo on kupił ich milczenie. Chyba nie czytałeś o sprawie. Jego prawnicy placili miliony za milczenie. Kiedy on sie przyznal, bo byly dowody ( nagrania, raporty policyjne) wiecej kobiet zaczelo o nim opowiadac.

Pozatym one same w pewnym
  • Odpowiedz
Ale to zupełnie nowa sprawa. Teraz to ty oskarżasz te kobiety.


@RoHunter: to one oskarżaja bez dowodów. Ja sie z tego smieje. To jest mem. Uogulnienie. Jeśli mówisz że wykop jest popierdo$/ony to oskarżasz spolecznośc czyli nikogo, a jesli mowisz ze naprzyklad m___b jest popierd $/€y to juz jest pomowienie. Karalne
  • Odpowiedz
wiec baly sie jedynie o utrate potencjalnych rol w jego studiu


Bały się o zrujnowanie kariery. Bycie wrogiem kogoś takiego jak Weinstein, to oznaczało koniec kariery.

bo on kupił ich milczenie. Chyba nie czytałeś o sprawie. Jego prawnicy placili miliony za milczenie. Kiedy on sie przyznal, bo byly dowody ( nagrania, raporty policyjne) wiecej kobiet zaczelo o nim opowiadac.


Czyli nie czekały, aż Weinstein będzie bogaty. Czemu kłamiesz?
  • Odpowiedz
to one oskarżaja bez dowodów. Ja sie z tego smieje. To jest mem. Uogulnienie.


@kamien23: Bardzo szkodliwe uogólnienie, które robi z prawdziwych ofiar molestowania seksualnego dziwki. Taki miałeś zamiar od początku?
  • Odpowiedz
Bardzo szkodliwe uogólnienie, które robi z prawdziwych ofiar molestowania seksualnego dziwki. Taki miałeś zamiar od początku?


@RoHunter: miałeś zamaiar oskarżyć WSZYSTKICH użytkowników tego portalu o bycie idiotami czy tylko niektórych? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
więc to kolejny dowód na to jakim gównem jest ten portal.

Wykop to gówno.


@RoHunter: jednak tak napisałeś. Czy tak ciężko ci uwierzyć że wklejając tego mema, nie uważam każdej kobiety za kłamcę, ale uważam że niektóre z nich mogą kłamać, więc lepiej nie hejtować, tylko poczekać na dowody? Tak działa i działało prawo zawsze. Innocent until proven guilty. Wyobrażasz sobie świat w którym liczy się tylko czyjeś słowo
  • Odpowiedz
Wyobrażasz sobie świat w którym liczy się tylko czyjeś słowo a nie twarde dowody? Dlaczego w sprawie metoo ma być wyjątek?

Bo jeśli nie to jesteś hipokryta 110%


@kamien23: Powtarzam się:

Przecież od jakiegoś czasu piszę ci, że ja się nie zgadzam z linczem niektórych osób, który pojawił się w mediach. Pisałem to w
  • Odpowiedz