Wpis z mikrobloga

Co powiecie na kilka wartych uwagi filmów?

"El Bar" - jest to naprawdę wciągający obraz, który opowiada o kilku ludziach uwięzionych w kawiarni, starających się zrozumieć co tak naprawdę się stało.
Zdaję sobie sprawę, że to kino jest strasznie naciągane do granic możliwości, ale mimo wszystko nie da się oderwać wzroku od ekranu.
Do tego jeszcze uroda Blanci Suárez :3

"Cop Out" - jest to do bólu prosta, a zarazem śmieszna komedia, którą warto poznać, gdy macie zły dzień.
Jeszcze ta scena w samochodzie, gdy złodziej wkurza gliniarzy - jakie to było dobre!!111!!

"Flatliners" - jest to remake filmu sprzed 17 lat i powiem jedno. Warstwa wizualna, to pieprzony majstersztyk, a dla samych wizji warto obejrzeć najnowszą część.
Owszem, ten obraz ma wiele błędów, a do tego fabuła jest taka se, ale mimo wszystko wciąga i nawet potrafi sprawić, że serce wam podskoczy.

"Better Watch Out" - #thriller, który zabił trailer.
Tak więc jeśli chcecie się dobrze bawić podczas seansu, a do tego być zaskoczonym, to uciekajcie przed zwiastunem.

"Hounds of Love" - no, a teraz czas na artystyczne i powolne kino, które cholernie dobrze się ogląda, a do tego klimat litrami wylewa się z ekranu.
Jeszcze do tego ta muzyka oraz zdjęcia - poezja.

https://filmowyjanusz.wordpress.com/2017/11/20/hounds-of-love/

PS Mój tag #filmowyjanusz, więc jeśli lubisz mało znane kino, to wtedy polecam mnie subować ( ͡ ͜ʖ ͡)

#filmnawieczor #film #ogladajzwykopem #scifi #komedia
hacerking - Co powiecie na kilka wartych uwagi filmów? 

"El Bar" - jest to naprawd...

źródło: comment_wlawS1o9dE5dMJWjjeRyDaNOavYISqTK.jpg

Pobierz

Często korzystacie z moich propozycji?

  • Tak 10.0% (10)
  • Czasami 20.0% (20)
  • Rzadko 12.0% (12)
  • W ogóle 58.0% (58)

Oddanych głosów: 100

  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ale polecam najpierw przeczytać moją reckę, abyście się nie zawiedli


@hacerking: Tak szczerze, to Twoje recenzje nieco zawodzą;) W tym sensie, że rzucasz bezładnie subiektywne wrażenia z których nic nie wynika, bo ja dalej nie wiem o czym jest ten film (warto w takim przypadku wpleść chociaż zarys historii), czy gra w nim jakiś dobry aktor (są aktorzy, jak na przykład Kenneth Branagh, na filmy z którymi idziesz w ciemno),
  • Odpowiedz