@Krisu_7 Nie ma to jak argumenty zbywać jakimiś durnymi frazesami. My rozmawiamy o jakości piłkarzy. Messi sam swoją świetną grą pozwolił reprezentacji uzyskać wynik ponad oczekiwania. I każdy kto miał parę oczu to widział. I nie zmienia tego ostateczna porażka, której są więksi winowajcy (Higuain). W samej Argentynie to widzą, gdzie o reprezentacji mówi się że to Messi i 10 kłód drewna.
@i_found_a_whistle: Jakie durne frazesy, taka jest prawda.Argentyna wynik ponad oczekiwania?"10 kłód drewna i Messi"XD?Z takim składem? To co możemy powiedzieć o składzie Portugalii i gdzie byłoby ich miejsce gdyby nie Ronaldo?
Odnoszę się do ogłoszenia jak to nazwałeś "oficjalnie najlepszym", a nie o tym meczu i ich obecnej grze.Raz jeden zagra lepiej, raz gorzej-taka jest piłka, do miarodajnego porównywania potrzeba dłuższego okresu niż 90min ligowego meczu, a ogólnie to dopiero jak
@Krisu_7: 90 za mało? To może obecne 1000 rozegranych minut w lidze i tylko 4 gole i 2 asysty? Pierwszą połowę 2017 roku miał całkiem udaną, ale za to 2016 i 2015 to dno o którym mało kto pamięta bo okraszone sukcesami do których za bardzo się nie przykładał.
Euro z jednym wygranym meczem, wyjściem z grupy z 3 miejsca i cudem przeczłapanie się do finału, LM zdobyte z problemami mimo