Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy napisac do bylej dziewczyny ze Swiatecznymi i noworocznymi zyczeniami?

Rozstalismy sie ponad dwa tygodnie temu, pare dni po rozstaniu mowila, ze nadal mnie kocha, ale za rzadko sie widzimi i nic z tego nie bedzie (1-2 razy w tygodniu). Zaproponowala zebysmy zostali przyjaciolmi, przystalem na to bo ja lubie i okres "nienawisci do bylych" mam juz za soba. Po tym czasie mam wrazenie, ze mnie zbywala. Gdy proponowalem zwykle wyjscie na piwo, zmnieniala temat i dwa razy wymyslila jakas wymowke. Powiedzialem, zeby sama dala znac z terminem i do dzisiaj sie nie odezwala z propozycja. Na poczatku grudnia pytala mnie co mi kupic na mikolaja i urodziny, ktore mam 20 grudnia. Skonczylo sie na tym, ze moj prezent mikolajkowy dala komus innemu a na urodziny nie zlozyla mi nawet zyczen i nie odzywa sie juz kilka dni.

Od kilku dni rowniez nic juz do niej nie pisze. #!$%@? to calkowicie czy jednak zlozyc jej te zyczenia i miec potem #!$%@??

Nie przezywam tego, ale po prostu od ponad roku pracuje nad soba z psychologiem. Chcialbym sie zachowac normalnie.

#zwiazki #logikarozowychpaskow #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 34
@AnonimoweMirkoWyznania Dziewczyna ewidentnie szukała wymówki, bo widywanie się 1-2 razy w tygodniu, to wcale nie jest u dorosłych ludzi nic dziwnego. Niektórzy tak żyją i jest dobrze.

Wbrew temu co piszą tu pozostali Mircy, to czy chcesz złożyć jej życzenia, zależy tylko od ciebie i tego jak się będziesz z tym czuł. Jeśli uważasz, że tak będzie grzecznie, to złóż. Przynajmniej jej odpowiedź da ci rozeznanie w sytuacji. Po życzeniach zwrotnych, bądź