Wpis z mikrobloga

Zauważyliście, ze spora część dziewczyn, które wychowują się bez ojców jest bardzo ,,latwa”? Co nie usłyszę jakiej zbereźnej historii o jakiejś, lub na przykład sam tego doświadcze to okazuje się, ze jej ojciec jest na przykład za granica albo niestety nie żyje. Wyglada to na szukanie ojcowskiej miłości w objęciach innego faceta.. zauważyłem to już jakiś czas temu i ciekawi mnie, czy ktoś jeszcze zwrócił na to uwagę ;D chodzi mi oczywiście o dziewczyny w wieku 18-22 lat. #seks #tinder
  • 41
  • Odpowiedz
@kaszanek: zwróciłem na coś podobnego uwagę ale z tym że mają coś pod kopułą inaczej, widać braki wychowania ojca i zmienność humoru, a może po prostu każda dziewczyna taka tylko znałem takie bez ojca
  • Odpowiedz
@Szczszcz: http://www.dailymail.co.uk/femail/article-2340431/Do-absent-dads-make-promiscuous-daughters-Study-finds-lack-father-figure-triggers-risky-sexual-behavior-young-girls.html
Próba na 64 dziewczynach, wykazana korelacja. Nie wiem czemu akurat tysiąc, ale po wygooglowaniu "women without father promiscuity" w co drugim artykule piszą o dużej liczbie badań na ten temat, więc jeśli Cię to interesuje to łatwo możesz znaleźć inne :)
  • Odpowiedz
@Soultronik:
nie tyle dorastają płciowe co ogromn potrzeba pochwały I akceptacji pcha je na tą drogę.
Panowie... Niestety dzieciaki z rozbitych rodziny/niepelnych rodzin są z ogromnym deficytem akceptacji i poczucia własnej wartości . To prosty i łatwy materiał na konsumpcję, manipulacje lub bezwzględne wykorzystanie długofalowe przy odpowiedniej wiedzy.
pamiętajcie tylko że krzywdzicie tak naprawdę taka dziewczynę czy chłopaka.
  • Odpowiedz