Wpis z mikrobloga

Zauważyliście, ze spora część dziewczyn, które wychowują się bez ojców jest bardzo ,,latwa”? Co nie usłyszę jakiej zbereźnej historii o jakiejś, lub na przykład sam tego doświadcze to okazuje się, ze jej ojciec jest na przykład za granica albo niestety nie żyje. Wyglada to na szukanie ojcowskiej miłości w objęciach innego faceta.. zauważyłem to już jakiś czas temu i ciekawi mnie, czy ktoś jeszcze zwrócił na to uwagę ;D chodzi mi oczywiście o dziewczyny w wieku 18-22 lat. #seks #tinder
  • 41
  • Odpowiedz
@kaszanek: Przeprowadź próbę na tysiącu kobiet bez ojca i wtedy można wyciągać wnioski. Tak to bym się wstrzymał. Równie dobrze można powiedzieć, że facet wychowywany bez ojca to #!$%@? i przegryw, a nie uważam się za takiego.
  • Odpowiedz
@kaszanek wychowują czy wychowywały? Bo raczej żadna kobieta w wieku 18-22 już tak nie potrzebuje ojcowskiej miłości jak w wieku dojrzewania. Mimo wszystko będę miała się na baczności
  • Odpowiedz
  • 0
@kaszanek nie wiem czy spora ale miałem taką dziewczynę kiedyś. Tak jak piszesz ojciec za granicą i też tak to wyglądało. Z drugiej strony jak już ktoś tu pisał może to pójść w drugą stronę a takiej dziewczyny raczej nie spotkasz ( ͡º ͜ʖ͡º)
Więc nie generalizowałbym. Przypadek potwierdza regułę ale i od tej reguły są wyjątki.
  • Odpowiedz
@kaszanek: nie zgadzam sie. Moi rodzice sie rozwiedli, mam kilka znajomych dziewczyn, ktorych ojcowie pojechali za granice, zmarli, etc. Sa z tego powodu czasem rozne problemy, np. z akceptacja czy przyzwyczajeniem sie do czegos, ale tylko jedna dziewczyna faktycznie zaciazyla bardzo szybko z dwoma typami, chociaz jej siostra juz tylko rok starsza a ma meza, trojke dzieci, normalnie zyje. Znam z kolei dziewczyne, ktora miala ojca, matke, najmlodsza w rodzinie,
  • Odpowiedz
  • 1
@savanna: No cóż, może faktycznie zbyt pochopnie wyciągnąłem wnioski :p po prostu wiele #!$%@? ze Szczecina nie maja ojców, albo maja ale za granica ;D
  • Odpowiedz
@kaszanek: @Szczszcz: Tu jest ciekawy tekst na ten temat

http://pppp.pajeczno.pl/wplyw-ojca-na-zycie-corki/

"Ślicznie wyglądasz", "Masz ładną bluzkę" czy kwiatek z okazji urodzin - to proste słowa i gesty ojca, które u dorastającej dziewczynki wpływają na kształtujące się jej poczucie akceptacji siebie jako kobiety. Dziewczynka przytulana, znajdująca w ojcu oparcie, tworzy w swej psychice obraz siebie jako osoby wartościowej, potrzebnej, silnej wewnętrznie, zdolnej do radzenia sobie z problemami. Córki, które nie
  • Odpowiedz