Wpis z mikrobloga

Mirki, jakie #auto polecacie w przedziale 25-35k PLN bo wpadło ostatnio na shitcoinach trochę. Autko 4 razy w miesiącu ma do pokonania trasę 300 km. No i jakieś dojazdy na tygodniu po mieście. Rozglądam się za Honda Civic i Audi A3.
Które lepsze waszym zdaniem + z jakim silnikiem?
Autko będzie moim pierwszym i nie chcę żałować wydanej na nie gotówki..( ͡° ʖ̯ ͡°)

#samochody #auto #honda #audi #pytanie #motoryzacja
  • 21
@mentotan: Pytanie się na portalu z kotami i śmiesznymi obrazkami o samochód to pomysł trochę z dupy.
80% to dzieci więc z automatu zawsze wygrywa Honda, jak nie Honda to Mazda -zasadniczo to nie wiedzą dlaczego ale tak tu jest .
Jak już wiem że Honda lub Mazda to oczywiście w benzynce + podtlenek LPG .Bo zasadniczo diesel to kużwa samo
zło i antychryst .
Więc kup coś sensownego ...
Pobierz Sepp1991 - @mentotan: Pytanie się na portalu z kotami i śmiesznymi obrazkami o samoch...
źródło: comment_1EcTjE1eZLSrFTCZuaMK0501aMYf6Ko8.jpg
dzieci więc z automatu zawsze wygrywa Honda, jak nie Honda to Mazda -zas


@Sepp1991: sam jesteś przykładem dziecka które zaśmieca miejsce pod postem. Nie zauważyłem za kolega celuje w mniejsze auta pokroju a3 i civiv?? wiec po co wklejasz tego pontiaca
@mentotan: ok
Audi A3 będzie zamęczone .i silnik 1,6 Pb to tragedia ma niby 101KM ale nie jedzie i ogólnie płacisz za znaczek i mały samochód.
Honda - jest szansa na kupienia od I właściciela z salonu w Polsce to plus i będzie młodsza od Audi i silnik lepszy.
Hondę będzie zjadała rdza.Ale raczej Honda
Oktawia /Fabia - stylistyczna tragedia to są wozy dla starych ludzi czyli 30+
@Sepp1991: @mentotan: Za takie pieniążki równie dobrze można Mazde RX-8 lub Phaetona zasugoerować, ale to chyba nie o to chodzi. :P
Co do Skody to polecam Octavie II hatchback w 1.8 lub 2.0 150KM i wcale nie uważam, że jest dziadkowa (mam dwóch znajomych, co takimi jeżdżą).
@wuji: Moim zdaniem są różne etapy posiadania samochodu :
Inny samochód kupujesz mając 18-24 lata inny kiedy masz żonę a całkiem inny kiedy rodzą się dzieciaki i na każdy wyjazd potrzebujesz zabrać wózek/łóżeczko /bujak /kołyskę i dmuchanego krokodyla .
I nagle wow - RENAULT -Scenic/Espace to najlepszy wóz na ziemi .
Potem dzieciaki maja trochę lat i możesz kopic sobie Octavię a później udaje się je szczęśliwie wywalić z domu i
Pobierz Sepp1991 - @wuji: Moim zdaniem są różne etapy posiadania samochodu :
Inny samochód k...
źródło: comment_RZjcyxR18UVXCWpfZfftrVcBk2mmSlZX.jpg
@Sepp1991: jeszcze bym rozroznil na takich co potrzebuja auto i traktuja jako narzedzie i takich, dla ktorych liczy sie troche wiecej niz niski koszt dojazdu czy ilosc miejsca. Ja np. staram sie znalezc gdzies po srodku - zona, dziecko i mniejszy sedan klasy d v6 ;) miescimy sie.
@mentotan a4 b7 1.8T 163 KM. Ale zwykle 1.8T nie TFSI. To ostatni model z tym silnikiem. Ewentualnie Seat Exeo z tym samym silnikiem.
Fajne duże wygodne samochody dynamiczny i bezawaryjny silnik. Nie #!$%@? więcej oleju niż benzyny jak hondy, nie znika w rdzy i nie zapala choinki na desce jak franzcuzy ( ͡º ͜ʖ͡º)
Dodatkową zaletą jest to że w ciszy i spokoju #!$%@? wszystkie 1.6
@amath z tym olejem to raczej średnio bym powiedział, wystarczy wejść na A4 klub. Silnik spoko (dynamika, spalanie, kultura, części, możliwość LPG), ale bez bańki z olejem w bagażniku się nie jeździ.
@wyjalowiony no widzisz i tu ciekwostka jak kupujesz zakatowane to żre. Jak kupowalem swoje a mam B5 tp w sumie się spodziewałem że bedzie brał bo wszyscy mówią że tak jest. Stała się niespodzianka przez 10k czyli między wymianami spada może na 3/4 bagnetu. Może mam zepsute bo jakoś nie bierze :D rok temu kolega kupił właśnie b7 z tym silnikiem i również niespodzianka bo bierze ciut mniej niż mój :) Tyle