Wpis z mikrobloga

Wciąż popieram PiS. Nie głosuję na nich ani nic, w ogóle nie jestem politycznie aktywny specjalnie. Właściwie wcale. Po prostu tak im dobrze życzę mimo wszystko. Ja nie mam złudzeń co to za ludzie są. Ale to jednak jeszcze ludzie. Kaczyński i Macierewicz i Korwin i tam powiedzmy kto jeszcze...? Nie wiem teraz trochę. Miller? Miller spokojnie mógłby dostać prezydenta w jakimś małym wschodnim mieście moim zdaniem. To był człowiek. To nie była jedna z wielu twarzy przewijających się przez polityczne spektrum. Nazwiska takie jak "Marcinkiewicz" (lol) albo "Szydlo" albo nawet ten dziad "Komorowski" to były już tylko symulacje. Pojawiły się i zniknęły na zawsze. Szydło zostanie szybko zapomniana. Teraz nastał Morawiecki. On też zostanie zapomniany. Kaczyński będzie trwać nadal. I za to go szanuję. Za to go zwyczjnie lubię i popieram. Nie jesteśmy naturalnymi sojusznikami ale sympatyzuje z jego ludzką stroną. Nie ze stroną legendy w którą się przeobraża. Za 500 lat to wszystko będzie historią. I Jarosław Kaczyński będzie w podręczniku. Nie wiadomo jeszcze w jakiej roli bo przyszłość. Cokolwiek wydarzy się w 2018 roku przejdzie do historii. Dojdzie do protestów. Demonstracji. Agresji coraz większej. Pieniądze zaczną się kończyć nieuchronnie. Dla mnie w ogóle to jest niesamowite skąd do #!$%@? oni wytrzasnęli całą tą gakę na 500+. Nie ogarniam tego i trochę mnie to przeraża. Ale też rozumiem. Dlaczego takie PO nie obiecało przed wyborami tego samego? MY TEŻ DAMY 500+! Mogli tak powiedzieć, ale potulnie przyjęli na klatę tą marchewkę i co mamy teraz? PiS u władzy. Sami są sobie winni do #!$%@?. Trzeba było dać ludziom to #!$%@? 500+ a nie smęcić coś, że się nie da. Jak nie da jak się da. Obiecaliśmy? Dostają. Pieniądze się znalazły. Co za motyw. PO was nie ma. I dlatego dalej sympatyzuje. Zresztą na płaszczyźnie ludzkiej Kaczyński jest postacią niezwykłą. To jest po prostu biografia nie z tej ziemi. Wierzę, że on działa już tylko dla idei. Dlatego go popieram. W przeciwieństwie histerycznego KODu i tych wszystkich okropnych istot jakie widzę na demonstracjach. Te twarze wykrzywione nienawiścią. Te ciągłe przekleństwa, bluzgi rozmaite. Ja to wszystko widzę. Staram się stać z boku, ale widzę. I pokrywam wiarę w Człowieku. Niech on mnie strzeże od tego głupiego motłochu drącego ryje. Od tych wszystkich bab o umysłach pełnych pogardy, od tych wszystkich Farmazonów agresywnych meneli. Ja z tym nie chcę mieć nic wspólnego. Jarosław Kaczyński moją tarczą. #polityka #pis #popierampis #prawica #kod #bekazkodu
  • 11
  • Odpowiedz
@blekitny_orzel:
Ja też i co z tego. przemyślenia z dupy pozostają przemyśleniami z dupy, nie ważne kto je głosi.

początek całkiem ciekawy, trzyma się kupy, ale dalej już odpływasz

Pieniądze zaczną się kończyć nieuchronnie.[...] Dlaczego takie PO nie obiecało przed wyborami tego samego? MY TEŻ DAMY 500+! Mogli tak powiedzieć, ale potulnie przyjęli na klatę tą marchewkę i co mamy teraz? PiS u władzy. Sami są sobie winni do #!$%@?. Trzeba
  • Odpowiedz
Jak nie stać jak stać. Ile już wypłacają? I jakoś gospodarka się trzyma.


wszystko jest na kredyt, który będziemy musieli spłacić.
nie wierzysz? Spytaj premiera, mówił o tym półtora roku temu XD

Na spotkaniu w Bydgoszczy wicepremier i minister rozwoju Mateusz Morawiecki wyjawił prawdę o sztandarowym rządowym programie.

- Państwu bardziej niż konsumpcja potrzebne są inwestycje i oszczędności. A przypominam, że 500 plus jest na kredyt. Zadłużyliśmy się o dodatkowe 20 mld
  • Odpowiedz