Wpis z mikrobloga

Z okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia chciałbym życzyć wszystkim obserwatorom tagu #mk997, a także widzom kanału - bezpiecznych i spokojnych świąt! Z tej okazji mam dla was mały prezent - zbiór mini-wydań Magazynu z soboty 20 listopada 1999 roku. W nich mówiono o tym jak nie stać się ofiarą przestępców, a także przedstawiono kilka fragmentów z rubryki "Żyj bezpiecznie". Niestety, jest to także ostatni odcinek który wrzucam w tym roku kalendarzowym. Robię sobie małą przerwę, ale wracamy już 3 stycznia!
Wołam plusujących i komentujących ostatni wpis z odcinkiem.

maxciekpl - Z okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia chciałbym życzyć wszystkim...
  • 16
Wołam przez MirkoListy plusujących i komentujących ten wpis (148)

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @kissmybattery @zawadiakanarewirze @Dziki_Odyniec @cajar @StarySkuter @NajwyzszaFormaSztuki @BakaPL @Elmeer @oba-manigger @SzalonyAndrzej @Codein @KsiadzMichal @Focalor @kolczan_prawilnosci @BezmyslnaPochodna @arti040 @GazowanaBubble @metroboomin @Tommy__ @Karota
@maxciekpl: wesołych świąt dała bym Fajbusiewiczowi kotka na gwiazdke ale nie wiadomo czy by go nie odstrzelił czas płynie ludzie sie zmieniaja może kiedys zrobi sobie zdjęcie z kotem