Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Od zawsze byłem postawny, rosły, kilkanaście kilogramów nadwagi, ale ogólnie przystojny. Znalazłem sobie fajnego szczuplutkiego różowego i było super, ale ostatnio przytyła. Nie jest jakoś bardzo gruba, ale z rozmiaru XS/S 'wyrosła' i musi kupować co najmniej M. Nie będę ukrywał, że nie jestem zachwycony, lubię filigranowe panny. Powiedziałem dziewczynie, że kiedyś miała lepszy brzuch ( ͡º ͜ʖ͡º) i czy nie chciałaby coś z tym zrobić. Na to ona strasznie się wkurzyła i stwierdziła, że jestem hipokrytą, bo sam jestem "miśkiem", ale że nigdy nie robiła mi z tego powodu wyrzutów. No niby racja, ale widziały gały co brały, a ona miała fajniejsze ciało jak zaczynaliśmy się spotykać.
Aha jeszcze stwierdziła,ze to trochę przeze mnie przytyła, bo odżywiam się niezdrowo i robię jej 'smaka' i że jej nie motywuję do zdrowego trybu życia, bo sam tak nie żyję i jej się nie chce aż tak starać, bo ja się nie dałam namówić na zdrowsze odzywianie.
Sam nie wiem, co tym myśleć. A wy co myślicie?

#zwiazki #logikarozowychpaskow #kiciochpyta #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop

Kto ma rację?

  • ja 10.9% (36)
  • różowy 53.6% (177)
  • obydwoje jesteśmy w błędzie 35.5% (117)

Oddanych głosów: 330

  • 21
Aha jeszcze stwierdziła,ze to trochę przeze mnie przytyła, bo odżywiam się niezdrowo i robię jej 'smaka' i że jej nie motywuję do zdrowego trybu życia, bo sam tak nie żyję i jej się nie chce aż tak starać, bo ja się nie dałam namówić na zdrowsze odzywianie.


@AnonimoweMirkoWyznania: jeśli wspólnie się stołujecie, a Ty jesteś powodem dla którego jecie dużo niezdrowych, wysokokalorycznych posiłków i nie masz zamiaru nic z tym robić
@AnonimoweMirkoWyznania: wyglada na to, że dziewczyna chce dobrego i zdrowego rozwiązania dla was razem.. A Ty wręcz przeciwnie nie pomożesz jej nawet zadbać o samą siebie i jeszcze masz pretensje, biedny różowy. Jeśli Ci zależy to może jednak wart spróbować razem z nią i zobaczysz że wcale nie tak łatwo utrzymać się przy rozmiarze XS.
@mirabelka_M: Mirko jest anonimowe. Nikt nie zna moich personaliów. Nikt nie wie kim jestem. Nikt, rozumiesz? Czaisz co do Ciebie mówię?
Kim Ty w ogóle jesteś, co?
Skąd się urwałaś?
No pytam!
Odpowiedz kurde.
Pora kurde założyć #multikonto.