Wpis z mikrobloga

#!$%@? płaci się składki na emeryturę, której się nie zobaczy. I na lekarza, co nie leczy. Kiedy będzie można w końcu z tego zrezygnować?
Jestem chory, to mi mówią, że po świętach mogę przyjść. #zalesie
  • 100
  • Odpowiedz
@krytykujacy_zrzeda: Dwa tygodnie temu moje dzieciaki obudziły się z gorączką. Żona zadzwoniła do przychodni - najbliższy termin do rodzinnego - za dwa dni. Na pytanie co robić z dzieckiem z gorączką przez dwa dni było tylko "nie wiem" i odłożona słuchawka....
  • Odpowiedz
@zly_dzien: Okazało się, że moja dziewczyna ma torbiel na jajniku. Wiesz co jej lekarz na NFZ powiedział? Żeby brała ibuprom i przyjechała szybko jak pęknie ;) nóż mi się otworzył w kieszeni.

Dzięki Bogu nas stać i pojechaliśmy od razu prywatnie do poleconego lekarza - u niego skończyło się specjalistycznym lekiem i planami na terapie hormonami.

Nigdy więcej NFZ.
  • Odpowiedz
@zly_dzien:

Na pytanie co robić z dzieckiem z gorączką przez dwa dni było tylko "nie wiem" i odłożona słuchawka....


No ale akurat pani w rejestracji to nie jest winna tego stanu rzeczy ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Dwa tygodnie temu moje dzieciaki obudziły się z gorączką. Żona zadzwoniła do przychodni - najbliższy termin do rodzinnego - za dwa dni. Na pytanie co robić z dzieckiem z gorączką przez dwa dni było tylko "nie wiem" i odłożona słuchawka....


@zly_dzien: ma 500+ i jeszcze narzeka roszczeniowiec ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@zly_dzien:

Na pytanie co robić z dzieckiem z gorączką przez dwa dni


A co miała Ci powiedzieć? XD To twoje dziecko i ty powinieneś wiedzieć co z nim zrobić, a nie pani w recepcji
  • Odpowiedz
To twoje dziecko i ty powinieneś wiedzieć co z nim zrobić


@Najkon: Tak się składa, ze nie jestem lekarzem i jak dziecko jest chore to chcę aby ktoś je przebadał, ale mimo że zarówno ja jak i żona pracujemy i odprowadzamy składki to leczyć dzieci musimy prywatnie, właśnie ze względu na takie sytuacje.
  • Odpowiedz