Wpis z mikrobloga

Moje drogie #4konserwy,

Zbierając w jeden wpis to, co dziś napisałem kilku Mirkom i trochę rozwijając - proszę Was, przestańcie dyskutować o #polityka z lewackim ruchem oporu. Pamiętacie słynne "nie karmić trolla"? No, to nie karmcie. #bekazlewactwa można mieć bez wchodzenia z nimi w dialog.

Przecież im zupełnie nie chodzi ani o fakty, ani o prawdę, ani nawet o zachowanie pozorów.

Lewactwo NIGDY nie opiera swych twierdzeń o twarde dane i fakty. Jedyne, czym są w stanie się posługiwać to albo głupota, albo manipulacja, zwykle dość prymitywna, czasem nieco bardziej ukryta. Niektórzy z nich mają opanowane nieco więcej słów, niż przeciętny wykopek i starają się udawać ludzi elokwentnych, jeśli jednak poprosicie o fakty i dane a nie opinie - wpadają w panikę.

Aż przykro czytać, jak wielu z Was, którzy przynoszą na wykop wiele wartościowych treści, daje się wmanewrować w bezsensowną z założenia dyskusję, która prowadzi donikąd. Chyba nie spodziewacie się, że któregoś neuropka nawrócicie?

Czy to znaczy, że mamy zgadzać się na zawłaszczanie przestrzeni przez te sprzedajne... osoby? Nie. Absolutnie nie. Rozmawiajcie ze swoimi znajomymi, w swoim środowisku, w real life. Spora część społeczeństwa nie ma pojęcia o polityce, o tym, co się dzieje na arenie międzynarodowej, o tym, dlaczego neoliberalna, lewacka "(n)europa" Polskę atakuje. Nie mają pojęcia, skąd finansowane są kolejne klony ngosów udających spontaniczne ruchy obywatelskie, nie mają pojęcia, że TVN kłamie - bo taki ładny przecież jest, amerykański ;) Nie wiedzą, że GW, Newsweek, Na Temat, Onet i wp.pl to nie są media obiektywne. Nie wiedzą, co PO zrobiła Polsce przez 8 lat swoich nierządów, nie wiedzą, jakie znaczenie miała Magdalenka, okrągły stół i jaka jest rola byłej SBecji w dzisiejszej Polsce. Nie wiedzą, dlaczego tracący gigantyczną kasę tak kwiczą, nie wiedzą wielu rzeczy. To z tymi ludźmi warto rozmawiać.

Czy warto rozmawiać z kimś, kogo jedynym celem jest sranie do własnego gniazda (i prowokowanie społeczeństwa, aby zaczęło robić to samo)? Sami sobie odpowiedzcie.

Jedyny sposób, aby oczyścić wykop z tego szamba, to pozwolić im mówić do ściany. Wtedy szybciutko skończy im się paliwo, które aktualnie sami im dolewamy.
  • 2
  • Odpowiedz
@nabavzbjl: Poza kilkoma wyjątkami to neuropa jest zbiorowiskiem antypolskiej patologii. I juz nawet nie chodzi o polityczne sympatie, bo dla mnie pis jest usraelsko-chazarską agenturą, ale o ich stosunek do Polski. Srają na wszystko. Barwy, patriotyzm, narodowe tradycje, walute, ludzi, zwyczaje, wszechobecna pedagogika wstydu połaczona z polonofobią.
  • Odpowiedz
@Lord6Infamous:

Owszem, robią to, całkiem dobra lista ich działań. Sympatie polityczne to zupełnie inna płaszczyzna o której kiedyś nieco pisaliśmy i wiemy, że tu się nie zgadzamy, bo Ty potępiasz PiS w czambuł, a ja twierdzę, że robią trochę (więcej) dobrego, trochę (mniej) złego i mimo, że irytują mnie brakiem jaj do działań zdecydowanych (choć mam wrażenie, że baaaaardzo powoli to się poprawia i mam cichą nadzieję, że w drugiej
  • Odpowiedz