Wpis z mikrobloga

@dudi-dudi: mam kumpele, sliczna, bardzo sympatyczna, inteligentna, a jednak slucha disco polo, takze nie nalezy od razu laski skreslac. Chociaz ja nie bylabym w stanie z kims takim byc, koncety sa dla mnie zbyt wazne, a taka osoba nie poszlaby ze mna na jakas metalowa bibe.
@dudi-dudi: mnie ciekawi co Ty napisałeś. xD
myślę że to nie ma nic do rzeczy, każdy słucha jakiejś muzyki ale nie każdy jest koneserem sztuki muzycznej, chociaż mam wrażenie że większość uważa że jest xD
edit: żeby była jasność - też gardzę zenkiem, ale no #!$%@? xD to tak jakby #!$%@?ć laskę bo lubi oliwki - nikt Ci nie karze ich #!$%@?ć xD
@TJMonster: nie no #!$%@?, jak wiesz że ktoś słucha jakiejś muzyki to go sobie wyobrażasz na podstawie stereotypów.
inna sytuacja jest jeżeli ktoś faktycznie świadomie identyfikuje się z grupą odbiorców i chce być tak postrzegany.

jak ktoś jest weganinem to też coś zaczynasz o nim myśleć, nie? xd
@TJMonster: pokaż mi jakiej muzyki słuchasz i zobaczymy czy też pasujesz do stereotypów. Generalizacja to zło a oceniania ludzi poprzez generalizacje to najgorsze zło. Mam kilka fajnych koleżanek, ogarniętych życiowo, które słuchają sobie disco polo i lubią potańczyć do takiej muzyki z jednego prostego powodu. Nie interesują się muzyką, nie każdy musi a do imprez ten gatunek w zupełności wystarcza. Lepsi słuchacze disco polo z otwartymi głowami niż muzyczne snoby leczące