Wpis z mikrobloga

#mikrokoksy #fabrykasily
Cześć, korzystał ktoś z was ze strony fabrykasily.pl? Jeśli tak to jak długo czekaliście na rozpisanie treningu + dietę? Niby jest napisane do 5 dni roboczych ale w tym wypadku wyszłoby to nawet po nowym roku xD Dlatego mam nadzieję że może wyrobią się szybciej bo chciałem od świąt na ostro ruszyć z dietą.
  • 6
@partyk: nie wiem, może xD mi tam samemu nie chce się liczyć tych węgli, białek itp. Spróbuję przez miesiąc jak tam u nich z dietą i zobaczymy co z tego wyjdzie.
@vcx_: Na początek określ swoje zapotrzebowanie kaloryczne. Potem dostosuj do niego dietę.
Zapotrzebowanie możesz sobie łatwo policzyć używając szablonu z naszego mini poradnika (w którym jest też rozpisany jeden dzień przykładowej diety).

Ściągniesz go tu: https://sportowesuple.pl/content/43-pobierz-poradnik

Najważniejsze w tym wszystkim, to być stanowczym i wiedzieć, co tak na prawdę chce się osiągnąć i jakie kroki ku temu trzeba wykonać. Jeżeli od początku chcesz żeby ktoś schudł za Ciebie, to nic z
@vcx_ wchodzisz na tą stronkę link wypełniasz kilka pól i masz wyliczone, trzymasz się tego przez dwa tygodnie i później dodajesz/odejmiesz węglowodanówi w zależności od czy mocno ci waga zleciała (więcej niż 3kg przez te dwa tygodnie - dodajesz)