Wpis z mikrobloga

Po Waszych sugestiach rozszerzyłem funkcjonalność symulatory giełdy #bplay:
- dodałem historię transakcji
-- oglądać można zarówno historię swoich transakcji jak i transakcji pozostałych użytkowników
-- dane zbierają się od godziny 18:00, więc nie zdziwcie się, że przy niektórych użytkownikach będziecie widzieli informację o braku transakcji
-- dane innych użytkowników widoczne są z 10-minutowym opóźnieniem
- dla urealnienia zabawy podniosłem prowizję wymiany na 0,5% (ale nie mniej niż 1 PLN)
- wprowadziłem ograniczenie jednej transakcji na 15 sekund
- przy zawartości portfela wyświetla się wartość w przeliczeniu na złotówki
- na stronie rankingu dodałem separator tysiąca, bo niektórzy wykręcili już grube wyniki

W ciągu dwóch dni prawie 1800 mirków i mirabelek dołączyło do symulatora.

Na początku stycznia szykujcie się na kolejną edycję.
Symulator pod obecnym adresem NIE będzie resetowany, nigdy.

W niedługim czasie postaram się przejść z danymi z coinmarcetcap na dane z prawdziwej giełdy (najprawdopodobniej bittrex).

#bplay #kryptowaluty
  • 32
@Nala_Alan_w z jakiej przeglądarki korzystasz? Bo ja kopiuję na Chrome z przeciwnikami i przechodzi.

Co do ograniczania czasowego, to naprawdę jest aż tak źle? Jeżeli to takie uciążliwe to zmniejszę wartość
@thecar: nadal kiepsko, zresztą zdaje mi się, że to więcej roboty niż podawanie z kropką. do tego wymaga włączenia js po stronie użytkownika :< co prawda większości to nie będzie przeszkadzać, ale weh, ja domyślnie mam wyłączony i włączam na danej stronie jedynie jak trzeba, a bardzo mi się to tutaj podobało, że działało pięknie bez javascriptu i znacznie szybciej niż jak go włączyłem
Wołam przez MirkoListy plusujących ten wpis (229)

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @foxminator2000 @plaisant @Bramborr @fesaczi @kot_behemot @johnmorra @11001100110O11 @Senior_Mordino @donn_pedro @miauhaupl @EpicKris @gartur @RadomMiastoCebuli @fredperry @Radziwil172 @wkoloprzegrywy @ziomekg @ccTV @janusz0 @Radiativ