Wpis z mikrobloga

gdyby wywalić losowo połowę scen to by się to nie udało :P Za jaskrawo to napisałeś.


@Widzet: To ja napisałem. I połowę wątków, nie scen. Faktycznie głupio by to wyglądało jakby od razu wskoczyć do sceny pościgu na koniojaszczurkach. Tymczasem wątki są tak losowe, i tak luźno powiązane że przeszłoby to bez większych problemów.
@Widzet no wiesz to tylko komentarz na Mirko, ale jakby do tego usiąść na poważnie to serio dałoby radę obciąć dużo bezsensownych dialogów a podkręcić te wątki które są fajne czyli moim zdaniem, więź między Kylo o Rey, zgładzenie snooka, Kylo vs Generał Hux po zabiciu Snooka, ogarnięcie mocy przez Rey, Luke vs Kylo (no to powinien być konkretny fight z mnóstwem jedi gadania i próbami przeciągnięciem Kylo na dobrą stronę), film
@sal-vadore: Wiesz co, ja się trochę czułem jakbym oglądał wersję reżyserską, w sytuacji keidy producenci mieli #!$%@? i zostawili jak jest. Zazwyczaj jest tak, że reżyser chce upchnąć jak najwięcej, ale potem mu (często słusznie) trochę to obcinają. Tutaj długość filmu świadczy o tym, że chyba było inaczej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Widzet ja tam nie wiem za co ci ludzie od reżyserii i scenariusza biorą kasę, tym bardziej że teraz można by wypchać film lewacką ideologią. Ja się opór śmiałem jak polecieli na tą planetę szukać hakera, planeta to połączenie Arabii Saudyjskiej i Makau, a później ten haker sugeruję że wszyscy handlują bronią - czyli taka sugestia że Arabia Saudyjska i Chiny handlują bronią nielegalnie i przez to jest całe zło na świecie
Postac Poe musi ewoluowac z szalonego flyboya na ewentualnego dowodce, te watki sa po to, zeby jego postac miala jakies doswiadczenia. Tak wiec tak, jego watek zajmujacy 25% filmu nie jest na wyrost.


@feuer: Feujer kurka, ale mówimy tu o 25% filmu z wątkiem w którym POE się nie pojawia. To jest cały wielki wątek po to aby zrobić tło dla 3 scen (poza akcją) z udziałem głównego bohatera? Odkąd to