Wpis z mikrobloga

@pablito1988:
Ad 6) to był miecz jego ojca, który stracił w 5 części.
Jako projekcja wyglądał młodziej i ubrany bardziej jak w Powrocie, wiec i miecz mógł sobie wybrać ( ͡° ͜ʖ ͡°) jako może symbolika?

Błędy sobie wytykaj, ale, ze #!$%@? to był miecz Anakina to wiedz.
@resuf:

Jeżeli naprawdę Ci to przeszkadza to znak, że filmy akcji sci-fi Ci po prostu nie podchodzą i tyle.


Mocny fan z ciebie, że taki gniot próbujesz tłumaczyć a na koniec dajesz niepodważalny argument, że jak ktoś ma złe zdanie o tym czymś co się zwie VIII odcinkiem to nie lubi sci-fi.
Bardziej merytorycznie odnośnie twoich odpowiedzi

Tak, przecież nawet sami dowódcy się do niego odnosili z pogardą i go po
@m0rgi: Jesteś wielki. Sam lepiej bym mu nie odpowiedział. Odnośnie tej nadświetlnej dokładnie o to mi chodziło. Mogli w ten sposób załatwiać każdy konflikt. I ponownie zgadzam się również z tym, że kolega @resuf chyba jest właśnie bardziej fanem fantasy a nie sci-fi. Dla przypomnienia. Sci-fi (Science fiction), czyli Fantastyka naukowa – gatunek literacki, filmowy oraz gier komputerowych o fabule osnutej na przewidywanych osiągnięciach nauki i techniki. Czyli coś co ma
@skejna może nie wątek, ale ogólnie dowcipy, humor jak z Guardians of the Galaxy... Zepsuło klimat od początku, nie mówiąc o zrobieniu z generała Huxa posmiewiska
nie mówiąc o zrobieniu z generała Huxa posmiewiska


@opozot: To kolejna ze spraw z którymi mam problem. Najwyższy rangą admirał nie dostaje tej rangi przez losowanie. Powinien być jak bulterier wobec takiej rangi w takim wieku - wykazywać umiejętności którymi tę rangę osiągnął. Na potrzeby fabuły trzeba było założyć głupotę.

Scenariusz ma tyle wad że nie wiedziałem gdzie zacząć, dlatego ten wpis o #!$%@? 50% wątków i zachowaniu sensu.
@opozot: A nie mogli zaprogramowac komputera na autojump za x minut? Mogli. Ale wtedy kto by obrócił okręt i rozwalił flotę? :)

No, ja się z tym punktem o rozwalaniu flot FTLem zgadzam. Skoro można tak robić to czemu gwiazdy śmierci tak nie rozwalili? Czemu nie ma broni, która tylko na tym polega? Tyle pytań, tak mało spójności.