Wpis z mikrobloga

zazdrościć najbardziej n----------j konsoli nie dzięki ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@HHHHHH: Ach już zerknąłem na komentarz który mam dodany do twojego profilu. Przepraszam, że błędnie wziąłem cię za kogoś innego...

  • Odpowiedz
  • 0
@b2_spirit Takisman Magia i miecz podstawka. Nic lepszego nie ma. Sam miałem wywalone na planszowki ale jak zagralem zakochałem sie w tej serii z kumplem kupiliśmy wszystkie poza 1 dodatki. Warto !
  • Odpowiedz
@b2_spirit: zdecydowanie Odyssey, upraszczając to miks wszystkich marianów jakie pojawiły sie przez lata + fajne mechaniki które wcześniej w marianie nie występowały.
Cart na switcha to jest chyba port ósemki(?) z WiiU jeśli dobrze pamiętam, chyba że masz ciśnienie na ścigałke.

ale generalnie polecam brac Odyssey :)
  • Odpowiedz
  • 0
@PolskiZloty a powiedz jeszcze jak to jest z tym Nintendo Store. Nie miałem do czynienia z tym nigdy, Switch leży zapakowany i młody dostanie pod choinkę. Dużo gier tam jest do kupienia? Jakie przedziały cenowe? Ceny jak za pudełkowe wersje? Są wersje demo do pobrania jak na Xbox?
  • Odpowiedz
@b2_spirit: tona tytułów w cenach od ~ 40 powiedzmy do setek złotych praktycznie. Gry które mnie interesowały były w cenach pudełkowych. co do demonstracyjnych wersji, nie wiem mogę sprawdzić wieczorem jak wróce ;)
  • Odpowiedz