Wpis z mikrobloga

@irastaman i co dalej zamierzasz? Przeciez nie bedziesz dziecku wmawial ze to zla kobieta byla ?
Problem chorob psychicznych w zwiazkach jest bardzo zlozony i wszelkiej masci stuleje ,alfa samce ,beta bankomaty sie tu wypowiadajce maja zerowe pojecie co to znaczy patrzeć jak matka twoich dzieci (albo ojciec bo to plci nie wybiera) staje się innym człowiekiem a my tego nie jesteśmy w stanie ogarnąć, spalamy sie. Nie zrozumie zdrowy chorego.
  • Odpowiedz
  • 1
@irastaman: gratuluję ziom. Ja tymczasem czekam na rozprawę adopcyjną. Emocje myślę że podobne. Szacunek za peugeota 307. Nawet takie same fotele mam XD
  • Odpowiedz
@dzielnypacjent: większość rozpraw nie kończy się na jednej... Trzeba wybadać teren, zrobić wywiad środowiskowy bla bla bla. Sama biurokracja się wlecze jak kulawy koń. A że jest takie podejście do ojców to się nie dziw... internetowa machina też to nakręca i potwierdza stereotyp. Zobacz ile ludzi kiśnie z memów czy historii typu: tatuś poszedł na zebranie do złej klasy, ojciec nie wie kiedy mam urodziny. Internauci Sami piszą, że takie
  • Odpowiedz
@irastaman: trzymam kciuki. Jedno to być z dzieckiem które się kocha - ale najważniejsze, trzymać je z dala od osoby która może je skrzywdzić! Wiadomo, tragedia dla dziecka jak rodzice nie są razem, ale jeszcze gorzej gdy zostają przy tej toksycznej osobie która jest gotowa ich kosztem mścić się na byłej drugiej połowie...
  • Odpowiedz