Wpis z mikrobloga

  • 613
Koorwa ludzie, błagam #!$%@? straży miejskiej, antyterrorystom, magdzie gessler czy papieżowi tych pi*rdolonych januszy palących gównem w piecach.
Te je*ane półmózgi pozabijają nas, nasze dzieci, swoje dzieci i siebie samych żeby zaoszczędzić pare groszy.
Jeśli jakieś działanie nie daje natychmiastowej kary to ci podludzie nie postrzegają go jako zagrożenia.
Z nimi trzeba jak ze zwierzetami, muszą sobie jak słoń w cyrku skojarzyć działanie z karą.
Pale gownem-przyjezdzaja pały/przychodzi somsiad z wizytą ( ͡º ͜ʖ͡º).
Nie #!$%@? sie, bądźcie konfidentami sto pro. Bądźcie bojówką antysmogową.

P.S
Je*ane zwierzęta.
P.SS
Sprawdzajcie czy SM/Antyterrorysci/Madzia/Papież faktycznie przyjechali z #!$%@? a jeśli nie to składajcie skargi Andrzejowi D.

#bojowkaantysmogowa #oswiadczenie #gownowpis #smog #polska #pdk #4konserwy #neuropa
  • 32
  • Odpowiedz
@goparys: Jak ktoś w kamienicy ci pali jakimś świństwem, to musisz znać nr mieszkania delikwenta inaczej straż miejska nigdy nie przyjedzie. A jak rozpoznać nr mieszkania po kominie?
  • Odpowiedz
via Android
  • 13
@Wynoszony
@Jagoda-
No najłatwiej jest z domami. Wiadomo ze nie da sie każdego #!$%@? ale od czegos trzeba zaczac. Dzwonicie normalnie na straż miejska, mowicie adres, opisujecie jak bardzo jest #!$%@? dym i jak bardzo #!$%@?. Następnie informujecie typa w SM że mieszkasz w pobliżu i będziesz widział czy przyjechali.
  • Odpowiedz
@goparys: @se_mallo: Wiem że jeszcze jak z ponad 10 lat temu był tuż obok mnie dom patoli w którym palili śmieciami to ojciec dzwonił i powiedzieli że #!$%@? mogą zrobić jak nie pali na podwórku xD Na szczęście zburzyli ten dom z ~8 lat temu i teraz nikt w okolicy nie pali bo dookoła same bloki z CO ( ͡ ͜ʖ ͡)
A
  • Odpowiedz
@darthbanana: twoje pultanie sie nic nie zmenia. Fakty są takie, że zamiast wymieniać te piece, albo szukać alternatyw energetycznych Polska nie robi nic w tej sprawie poza rozdawaniem roślinek i informacją 'macie kiepskie powietrze'.
  • Odpowiedz
@goparys: a mógłbyś powiedzieć jak rozpoznać takiego delikwenta w domu? Jaki dym świadczy o złym paleniu? U mnie na ulicy jest tragedia, wieczorami oddychać się nie da i chętnie będę dzwonił.
  • Odpowiedz
@goparys: Niech ktoś opatentuje drona z dyspenserem pianki montażowej, żeby tym #!$%@? zatykać kominy żeby się #!$%@? podusili wszyscy co do jednego. W każdym mieście w Polsce sobie #!$%@? #!$%@? robią konklawe.
  • Odpowiedz
via Android
  • 6
@rampage1234
Jak jest gesty tym który wylewa sie na ulice- dzwonic.
Jak jest czorny jak asfalt- dzwonic
Jak.#!$%@? siarką - dzwonić.
Jak nie widzisz domu bo kroczysz w januszowej mgle- dzwonic
Dzwoncie zawsze.jak macie wątpliwości. Jesli sie pomylicie to nie ma żadnych konsekwencji a zwykle sie nie pomylicie
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@rampage1234
Nie jestem dymowym specem ale raz dzwonilem na takie żółte coś. Bylo mega geste i wylewało się z komina na ulicę.
Jak coś mi wygląda niezdrowo to warto aby spece sprawdzili ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 0
@rampage1234

Dzwoncie zawsze.jak macie wątpliwości. Jesli sie pomylicie to nie ma żadnych konsekwencji a zwykle sie nie pomylicie
Dobrze że karty sim są rejestrowane bo można #!$%@? jednego z drugim za nekanie i bezpodstawne wzywanie służb.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@kujol
Wyczuwam janusza jebiącego siarką ( ͡º ͜ʖ͡º)
Twoje niedoczekanie. Nawet same ziomki ze SM w radiu mówiły, że w razie pomyłki nie ma konsekwencji. Zresztą to jest jedyna pożyteczna rzecz jaką oni mogą robic.
  • Odpowiedz
@goparys: nie chce nikogo usprawiedliwiać, ale część ludzi wybierających regularnie papieża nie pali śmieciami. Pali mokrym drewnem i zasiarczonym wunglem. Rozwiązaniem jest tańszy gaz, edukacja i zakaz sprzedaży węgla niskiej jakości. Teraz kopalnia może sprzedać każde gówno.
  • Odpowiedz