Wpis z mikrobloga

Koorwa ludzie, błagam #!$%@? straży miejskiej, antyterrorystom, magdzie gessler czy papieżowi tych pi*rdolonych januszy palących gównem w piecach.
Te je*ane półmózgi pozabijają nas, nasze dzieci, swoje dzieci i siebie samych żeby zaoszczędzić pare groszy.
Jeśli jakieś działanie nie daje natychmiastowej kary to ci podludzie nie postrzegają go jako zagrożenia.
Z nimi trzeba jak ze zwierzetami, muszą sobie jak słoń w cyrku skojarzyć działanie z karą.
Pale gownem-przyjezdzaja pały/przychodzi somsiad z wizytą ( ͡º ͜ʖ͡º).
Nie #!$%@? sie, bądźcie konfidentami sto pro. Bądźcie bojówką antysmogową.

P.S
Je*ane zwierzęta.
P.SS
Sprawdzajcie czy SM/Antyterrorysci/Madzia/Papież faktycznie przyjechali z #!$%@? a jeśli nie to składajcie skargi Andrzejowi D.

#bojowkaantysmogowa #oswiadczenie #gownowpis #smog #polska #pdk #4konserwy #neuropa
  • 32
No najłatwiej jest z domami. Wiadomo ze nie da sie każdego #!$%@? ale od czegos trzeba zaczac. Dzwonicie normalnie na straż miejska, mowicie adres, opisujecie jak bardzo jest #!$%@? dym i jak bardzo #!$%@?. Następnie informujecie typa w SM że mieszkasz w pobliżu i będziesz widział czy przyjechali


@goparys: o, dzięki
@goparys: Trochę niektórzy wpadli w obsesje na punkcie smogu i każdą większą ilość dymu wydobywającą się z komina nazywają paleniem śmieciami. Przyczyną zadymienia najczęściej jest złe palenie/stary piec/węgiel słabej jakości ale zdarza się też, że są po prostu złe warunki atmosferyczne np. brak wiatru. SM ma tego świadomość i dlatego jest mało mandatów, bo na prawdę mało ludzi pali śmieciami, a przy obecnym działaniu i zaangażowaniu samorządów nic w tą stronę
@goparys z doświadczenia to mieszkam na dzielnicy gdzie jest wieeelu takich Januszy, już nie raz całe osiedle dzwoniło na straż miejska żeby przyjechali i wlepili typowi mandat. Typo dostał mandat ponoć stówkę ale nadal pali gównem w piecu. Za drugim razem też to samo. Za to powinna być #!$%@? mocna kara a nie byle #!$%@? mandacik. Za palenie czymś takim powinni wlepiać mandat przynajmniej 3k zł to by Janusze się posrali i
Ktoś kiedyś wspominał, że jedna kontrola to koszt około 400zł, wiec nikt się do tego nie garnie i raczej akcji hurtowej też nie będzie, no bo jaki mandat trzeba by nałożyć żeby miało to sens ;-)
@goparys: regularnie dzwonię na sm i #!$%@?, trwa to 30 sekund. Nawet można anonimowo, a adres biorę z Google maps. Dzwonisz mówisz ze mieszkasz na przeciwko i widzisz ze sąsiad od godziny PALI OPONAMI i mówisz to z #!$%@?, podajesz dokładny adres i mówisz ze stoisz i czekasz na patrol, gość mówi ze już wysyła i pyta o nazwisko, podajesz swoje albo jakiekolwiek i tyle. A w ciagu kilku minut na
@maginalia problem jest prosty - nie stac go na palenie w piecu to niech przeprowadzi sie do mieszkania z ogrzewaniem miejskim. Oh wait... przeciez oni maja mieszkania wlasnosciowe na ktore ich nadal nie bedzie stac przez nastepne paredziesiat lat bo uwiazali sie kredytem mieszkaniowym ( _)
@goparys dzisiaj około 5:00 przejeżdżałem przez Katowice. Uchyliłem lekko okno i normalnie czasy młodości mi się przypomniały. Poczułem się jakbym był w kotłowni w domu mojego dzieciństwa ()