Wpis z mikrobloga

Pozdro z psychiatryka ogólna ocena 8/10. Mogę oddawać się swojemu hobby i najlepszej części dnia w pełni czyli spaniu bo karmią mnie taką ilością benzodiazepin i neuroleptyków że śpię około 18h na dobę :-3 #szczecin #zdroje #pokazmorde #pieseknietakismieszek #szpital #depresja #psychiatryk
piesek-smieszek - Pozdro z psychiatryka ogólna ocena 8/10. Mogę oddawać się swojemu h...

źródło: comment_MvdwJeNyFGvCk37wQFxLF4sPqU1wmifm.jpg

Pobierz
  • 71
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@netkowsky skończył się dobrze. Żebyście nie zrozumieli mnie źle najpierw byly leki i depresja a narkotyki od czasu do czasu były potem. Nie neguję że narkotyki tego nasiliły, ale biorąc pod uwagę kolejność na 100% nie wywołały moich schorzeń.
  • Odpowiedz
@piesek-smieszek pamiętam jak pracowałem w szpitalu, i kiedyś na zamkniętym koleś słuchawkę z pod prysznica wyrwał bo musiał iść do okna bo zasięgu nie miał... Po śpij sobie może Ci przejdzie i wrócisz jako zdrowy Mirek
  • Odpowiedz
  • 2
@Protector można mieć telefon byle bez aparatu, ja akurat przemycilem swojego siajomi i #!$%@? uzależnienie od Mirko silniejsze. Tak samo według prawa w placówkach państwowych nie może być palarnia a tutaj na legalu jest. Tak samo mimo zakazu pozwolili mi zabrać epapierosa ze sobą. Nie musisz mi wierzyc, ale jak tak bardzo ci zależy to po wyjściu dam screen papierów z wypisu.
  • Odpowiedz