Wpis z mikrobloga

Chcę kupić tani ekspres do kawy, budżet do 1500 złotych. Poczytałem, posłuchałem i wiem, wiem. Za taką cenę to nie opłaca się podgrzewać wody ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ze względu na cenę, takie trzy typy ciągle się przewijają. Może ktoś z was posiada albo miał do czynienia z którymś i chce się wypowiedzieć.
[Numer 1](http://www.krups.com.pl/Świat-kawy/Ekspresy-automatyczne/Ekspres-automatyczny-KRUPS-EA8108/p/8000035039)
Numer 2
Numer 3
Jest w ogóle sens pakować się w takie maszyny czy dać sobie spokój?
#kawa
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@high_hopes: 11 lat mam już express marki Nivona. Ani jednej awarii, nie jest serwisowany, nie jest regularnie czyszczony i odkamieniany. Ani jednego problemu nie było, a na koncie ponad 12 tyś kaw zrobionych, w tym 7,5 tyś mlecznych (ze spienianiem mleka). Może zobacz czy nie da się za około 1500 z lekkim haczykiem kupić tańszego modelu Nivona.
  • Odpowiedz
@high_hopes ja od roku chce kupić nowy Express ale postanowiłem że kupię jak obecny się zepsuje. I jak się domyślasz, jak krew w piach. Nie hce się zepsuć.
A co do tych co pytałeś Philips to to samo co Saeco. Ulubieńcy serwisów.
  • Odpowiedz
@przema99: Jutro podejdę sprawdzić Nivona, zauważyłem, że jest dostępny w sklepie stacjonarnym obok mnie. Co do tych trzech to philipsa nawet nie chciałem brać pod uwagę, bo wszyscy piszą dokładnie to samo co Ty. Osobiście korzystałem z różnych modeli krupsa, ale tych powyżej 4 tysięcy, więc nie wiem jak się sprawują te tańsze. Jedynie DeLonghi zbiera dobre recenzje i jeszcze godzinę temu byłbym zdecydowany na niego. ( ͡° ͜
  • Odpowiedz