Wpis z mikrobloga

rozumiem, że można podchodzić do reporterów i straszyć ich, że się ich połamie?


@SzymonCzarownik: nie powinno się tego robić, gość pewnie jest chamem i gnidą. Ale to nie jest powód takich akcji jak konfiskata sprzętu elektronicznego i przeszukanie mieszkania. Rozumiesz jaki tu jest problem?
@ghostface: w wykopie o tym co się działo w tyle wizji chyba w powiązanych lub komentarzach było więcej jego grzeszków, miał już z 2-3 sprawy wcześniej za podobne akcje, to co się dzieje z nim teraz nie jest wynikiem tylko odlotu przed kamerą
rozumiesz jaki tu jest problem teraz? patrzycie w tym wpisie tylko przez pryzmat jednej akcji A TAK NA PRAWDĘ NIE WIECE NIC - nie wiecie za co to
@arczer: @Pippo: Nie pier... chodzi o zasady. To jest właśnie podstawowa metoda propagandy i praktycznego idiotyzmu, wykrzywianie obrazu rzeczywistości za pomocą stronniczo dobranych przykładów, bez zrozumienia, co po osadzeniu w kontekście oznaczają.

@cerastes: Tak, edukacyjna gierka w rzucanie kałem w prezydenta. A tobie zapewne wtedy to się podobało, więc o co ci teraz chodzi?

@mexi: Nawet ją nie nazwał k... tylko do niej porównał. A parszywe neobolszewickie gady
@mexi: > póki i po nich nie przyjdą

No ja takich czasów jeszcze nie przeżyłem, ale z literatury (także faktu) dane mi było poznać, że nawet wtedy wyzbyte podmiotowości człowiekoidy mają tendencję do odnajdywania w sobie winy i "racjonalizowania" własnego mizernego stanu. Oczywiście, to nie znaczy że będzie tak źle, ale im dłużej ta mafia o znamionach sekty posiedzi u władzy, ciągle zwiększając jej zakres, to coraz bardziej będziemy przypominać Białoruś.
przyszło ci do głowy, że do przeprowadzenia śledztwa dotyczącego ściągnięcia filmu z internetu trzeba zbadać komputer, a gdybym krzyknął do ciebie na ulicy, że ci #!$%@?, nie trzeba tego robić? Masz na tyle rozwiniętą wyobraźnię, żeby to zrozumieć?


@ghostface: prokuratura ma zebrać materiał dowodowy i w wielu sprawach wydaje nakaz przeszukania mieszkania. Mój kolega był kiedyś fałszywie oskarżony o gwałt i też mu robili przeszukanie.

Mają prawo, to przeszukują, chcesz taryfy