Wpis z mikrobloga

@Holenderski_Ser: z tego co wiem to przez ostatnie 2 lata rządzi PiS, więc czemu nie mamy krytykować tego co się dzieje tu i teraz? Lepiej ciagle wypominać to co się działo przez 8 ostatnich lat?
Nudne to jest właśnie powoływanie się ciągle na opozycję, zamiast brać na siebie odpowiedzialność za to co się robi i co się dzieje na te chwilę. To PiS wygrało i PiS rządzi, więc to właśnie ich
@troyes czyli co, metody działania policji się od ostatnich ośmiu lat nie zmieniły? Znakiem tego, że trzeba mocno zreformować policję? Czy jednak nie można niszczyć organu, który pilnuje porządku publicznego?
"a za PO..."


@troyes: ja nie bronię pisu, ja wytykam wybiórcze postrzeganie rzeczywistości przez naszych towarzyszy. Jakby zapostował to ktoś inny, kto atakował także PO za czasów ich patologii to bym siedział cicho ale jak robią to dyżurni wypokowi propagandziści którym "wczoraj" coś nie śmierdziało a dziś już tak to muszę się odezwać. Przy okazji powiem, że utrącanie tego wytykania hipokryzji standardowym "a bo za PO" jest dość niskim zagraniem ale
ale żeby bronić takiego śmiecia?


@arczer: Odezwał się obrońca godności ludzkiej. Rozumiem, ze godzisz się z tym, że jak coś takiego jak właśnie napisałeś powiesz do osoby związanej z obozem władzy, zostaniesz skuty, zatrzymany na 24 h, zrobia ci rewizję w domu i w firmie i zarekwiruja komputery?

I tak, Obywatele RP będą go bronić. Nie jest naszym członkiem, ale kiedy biją, to biją naszych. Gdyby nie bronili, wypisałabym się.
@m__b za wrzucenie tego na główną nie mam do ciebie już żadnego szacunku paździerzu, jakby ci ktoś tak matkę albo dziewczynę zaczął straszyć, że ją połamie + zaczął wyzywać ją od #!$%@? to ciekawe co byś powiedział