Wpis z mikrobloga

@ghostface: kurde, człowieku. Przecież to może być powiązane, groził komuś to może zostały jakieś dowody na dyskach. Może nie groził tylko tej dziennikarce, moze używał swojego komputera do planowania tej „zbrodni”. Jak terroryści planują ataki to używają do tego elektroniki. Wiec przestań pieprzyć.
  • Odpowiedz
Wystarczy poświęcić pięć minut i przejrzeć twój profil xD


@Mazowia: mój profil nie mówi nic, że jestem za pisem. Jak już to przeciw neuropie i jej mocodawcom czy tam autorytetom jak Kijowski czy ten tu Franek. I to nie jest jedyna aktywność na koncie jak w przypadku większości tych wypowiadających się tutaj "obrońców" tego parcha, to są konta stricte polityczne.
  • Odpowiedz
Mam nadzieje, że coś znajdą. Za takie krańcowo chamskie zachowanie należą się trzy miesiące za kratami. Może dałoby mu to do MYŚLENIA.
  • Odpowiedz
@Andreth: Ma przedstawione dwa zarzuty. Ci co tak glosno krzycza o lamaniu prawa bronia teraz przestepcy ;) Nie bez powodu poprzednia ekipa miala zawsze najlepsze wyniki wyborcze w Zakladach Karnych ;)
  • Odpowiedz
@Andreth: XDDD Gdybym mogła chodziłabym z zażenowania po pokoju, ale nie mogę przestać się śmiać. Jak sobie przypomnę te wszystkie mohery wyzywające dziennikarzy TVN i przeganiające ich precz. I jak tym babciom i dziadkom zwalają się bagiety na chatę i trzepią te wszystkie komódki i szuflady ze skarpetami. XDDD. I kontakty w komórkach - 1. wnuczuś, 2. radio ksiundza dyrektora.
Jakich czasów dożyłam. A pewnie im dalej, tym będzie śmieszniej.
  • Odpowiedz
@mersi: @Andreth: I tutaj jest wspaniały problem, zamiast odciąć się od debila który wtedy złamał prawo, jego wpisy na mediach społecznościowych też są b. średnie. To dominuje mentalność plemienna bo oni robią coś naszemu... taka sama gówno prawda jak kręcenie gówno burzy z obrażania prezydenta mimo że za to samo gostek z antykomora miał podobny wjazd, rekwirowanie kompa i zamykanie serwisu.... ale wtedy to on robił nam..... I
  • Odpowiedz
@Andreth: I bardzo dobrze, że siedzi za groźby karalne powinna być kara pozbawienia wolności. Jedyny problem to przeszukanie bez nakazu, jednak na to nie ma żadnych dowodów, a jedynie nic nie warte stwierdzenie, że owa osoba nie puszcza fejków.
  • Odpowiedz
@Inkwizycja: koleś na proteście #!$%@?ł się i krzyknął coś głupiego, co zostało nagrane. Rzeczywiście, pewnie planował tę zbrodnię od miesięcy tworząc szczegółowe plany na kompie, nagrywając próby na kamerę, korzystając z komórki do przygotowania tego przestępstwa. Niewątpliwe trzeba było mu ten sprzęt skonfiskować, przeszukać mieszkanie, przecież bezpośrednie nagranie jak to robi to niewystarczający dowód.
  • Odpowiedz