Wpis z mikrobloga

Mireczki ... wiecie co to jest, to jest szacunek i podziękowanie za dobrze wykonaną pracę. Jestem kierowcą śmieciarki w #uk I tutaj jest taka tradycja że na święta Bożego Narodzenia śmieciarzom daje się napiwki wsadzone w kopertę z kartką, najczęściej przyklejona do śmietnika. Średnio 1k/1.5k do budżetu na święta, o alkoholu nie wspomnę. Tak że, niezaponijcie dać napiwku swoim Bin Man-om ...
Robstar - Mireczki ... wiecie co to jest, to jest szacunek i podziękowanie za dobrze ...

źródło: comment_Cp7KJQkvbWsw62VvklzVPBESDjJykpqD.jpg

Pobierz
  • 75
  • Odpowiedz
@bevegelsesmengde: Dlaczego patologia? Ja od nikogo niczego nie oczekuję, tym bardziej że jeżdżę sam ponieważ zbieram cardboard. Osobiście zawsze daje kopertę na święta z kasą śmieciarzom którzy zabierają mi śmieci z pod domu i jeszcze listonoszowi.

Taka tradycja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pozdrawiam ...
  • Odpowiedz
@Robstar: Tez zawsze daje binmanom napiwki, bo sa zajebisci ! mogliby w dupie miec moje extra smieci ktore sie nie mieszcza, ale zawsze je zabieraja ... wiec co roku maja napiwek :)
  • Odpowiedz
@Robstar: To jest jakas bzdura albo lokalny zwyczaj. Od 13 lat siedze w UK i nigdy o tym nie slyszalem, ani nie widzialem kopert na smietnikach.
Nawet jesli, to nie rozumiem kwestii napiwkow, a szczegolnie w obszarach gdzie place za serwis, tu jest: Council Tax idzie rowniez wlasnie na wywoz smieci, a nie jest to mala oplata miesiecznie.

BTW. Fajna masz robote, jedna z lepiej platnych z tego co mi wiadomo.
  • Odpowiedz