Wpis z mikrobloga

@RobertKowalski:

KNFie i Rządzie... przypomnijcie mnie proszę jakie to są wasze gwarancje dla depozytów w bankach na lokatach powyżej kwoty 100k Euro ?


To jeszcze nic. Te gwarancje BFG do 100k Euro. To taki pic-na-wodę-fotomontaż. Jakby przyszło co do czego i by się banki poskładały to BFG jest w stanie zapewnić 3-5% pokrycia dla kwot do 100k Euro. Zgadnij kto to dostanie? :)

Zresztą komisja europejska pracuje nad zniesieniem tych gwarancji.
@o_40855:

Artykuł jest zaskakująco sensowny, zwłaszcza że w piśmie o zasadniczo innej tematyce.


Opis od strony technicznej momentami kuleje. Natomiast opis samej idei jest opisany wręcz bardzo dobrze i zgadzam się z tobą, że zaskakuje biorąc pod uwagę ogólną tematykę pisma. Dziennikarze tradycyjnych mediów mają z kogo brać przykład. Z gościa niedzielnego.
to dobry artykuł. jest zarys teori i historii pinionca. jest zarys bitka, skąd, po co i dlaczego.

w takich tekstach popularyzatorskich trzeba ostrzegać ludzi przed ryzykiem. to mogą być potencjalni, nieświadomi inwestorzy którzy wchodzą być może na największą bańkę w historii. Jako dziennikarze muszą ich ostrzegać, dużym tekstem na czerwono - nie dla psa kiełbasa.

jak jebnie będzie wielu ludzi wqrwionych.
ty, ja, czy inne wykopki mają świadomość ryzyka i będziemy mieli
@o_40855: No no no, jestem pozytywnie zaskoczony. Spodziewałem się czegoś w stylu Polsatu a artykuł okazał się być rzeczowy i w ogóle. Widać, że w pracy nad nim brał udział ktoś, kto faktycznie wie czym są kryptowaluty.