Wpis z mikrobloga

widze tam uliczną libację, pewnie gdzieś stoi butelka wódki i platikowe kubki, druga grupka sebków właśnie podchodzi szykuje się bijatyka, ale w tle już majaczy wóz straży miejskiej
  • Odpowiedz
Główna ulica handlowa 750-tys miasta w PL wygląda jak ulica handlowa 30-tysięcznego miasteczka w stanie Oklahoma :) Łódź k...wa
  • Odpowiedz
@rozentuzjazmowany zdjęcie podoba mi się tak samo jak przed rokiem - rewelacja. Zastanów się czy nie znalazłby się ktoś, kto z oryginału (dużego) wymalowałby to olejem na płótnie. Myślę, że mogłoby robić ogromną robotę. Klimatem przypomina mi Montmartre Leonida Afremova.
Moja żona jest zakochana w jego pracach i ostatnio zawisł u nas olej (https://afremov.com/PARIS-MONTMARTRE-PALETTE-KNIFE-Oil-Painting-On-Canvas-By-Leonid-Afremov-Size-40-x30.html). Wygląda wyśmienicie. Widziałbym Twój obok :D
PS. Dla tego komentarza zalogowałem się pierwszy raz od roku
  • Odpowiedz
kochani, dziękuję za wszystkie miłe słowa, jak i krytykę. 1. zdjecie jest w 100% bez photoshopa, jedynie zwiększony kontrast itp. Nie ma namalowanych świateł.
@wszystkiefajneloginysajuzzajete: aktualnie prad mi wyłączyli w domu xD robie bardzo duzo zdjec na autoiso, wolę się zastanawiać nad kadrem, niż nad ustawieniami aparatu, na oko około 1600. Punktowy pomiar.
  • Odpowiedz