Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

zdrową dietą


@Lusca: nie dasz rady... nie wolno ci nic jeść ani pić z puszek, plastikowych butelek PET, kartonów Tetra Pak...
owoce i warzywa mają być małe i brzydkie... np. robaczywe jabłka...
to na początek, takie niezbędne minimum...
teraz wyrzuć z diety ciasta, ciastka i słodycze... musisz trzymać też kalorie na stałym poziomie (nie konieczne głodząc się chociaż z początku będzie ciężko ale z czasem da się przyzwyczaić).
figura to nie
@loczyn: akurat przez pewien okres w moim życiu postanowiłam coś z tym zrobić na serio i 'przypakować'. Przez 2-3 miesiące diety wysokobiałkowej ze wspomaganiem gainerami i ćwiczeniami pod wzrost mięśni przytyłam zawrotne 3kg. Ostatecznie nie było mnie stać na kontynuowanie tego (jednak taka dieta trochę kosztuje). Z drugiej strony dzięki tak szybkiemu metabolizmowi mam też inne plusy oprócz niskiej wagi ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dziedziczne po ojcu,
Nie wiedziałem, że tyle tu miłośników szkieletów i to jeszcze uznających ze jak kobieta wygląda lepiej niż ta anorektyczka ze zdjęcia to jest wielorybem xD tasujecie sobie pewnie pod zdjęcia z obozów zagłady jak szaleni
@wellfcuk: 3 kg w 2-3 miechy to nie tak zle :P zwlaszcza jesli szlo w miesnie. Ogolnie sie zaklada ze w pierwszym roku 12 kilo miesni to jest max efektywnosci jesli chodzi o przyrost :)