Wpis z mikrobloga

@Chris_Cornell: @Rak-Pustelnik: @jutro_pale_wies: tak można to teraz sprzedać.

Oczywiście jak wrzucisz 10000 btc na jedną giełdę to wykupisz im cała książkę więc cena będzie gorsza, ale zobaczcie sobie obrót takiego bitfinex. Prawie 2.5 MILIARDA dolarów dziennie czyli ponad 52000 BTC.

A to jedna z faptyliona giełd. I nie musisz przecież sprzedawać wszystkich jednocześnie, jak sprzedasz 1000 to i tak będziesz miał sto milionów więc spokojnie wytrzymasz parę dni do
@Chris_Cornell: jak mam na koncie tyle że mi wystarczy do pierwszego... stycznia 2020 to po co mam więcej wymieniać :) czasem sprzedam jest jest wyjątkowo udany kurs ale nawet nie wyjmuję z giełdy tylko potem kupuję jak jest obniżka. Grosze na tym zarabiam ale zawsze coś. Dla mnie to kolejna inwestycja, tak samo mam trochę akcji, złota i lokatę.

Mam wymienić wszystko kupić sobie mercedesa i pierdzieć w fotel czy co
@zakola no nie wiem, myślę, że jeśli ktoś kupił parę lat temu, a teraz wywaliło taką cenę to warto sprzedać, zarobić gruby hajs i inwestować w coś bardziej stabilnego. Wiadomo, że może to jeszcze bardziej urosnąć i niby bybsobie człowiek pluł w brodę ale w takich kwotach to już przecież i tak się człowiek fajnie ustawia, przynajmniej wg. Mnie.
@Chris_Cornell: no jak najbardziej warto inwestować w różne rzeczy, ale całkowite wyjście z bitcoina też jest bez sensu.Wyjmij tyle by być na plusie w $$, potem wyjmij tyle by dokupić jakieś fundusze inwestycyjne, obligacje i co tam jeszcze chcesz. Albo mieszkanie kup i wynajmuj. Ale ponad to? Po co wyjmować skoro niczym już nie ryzykujesz.

Tu patrząc jeszcze z perspektywy 10k btc - no co za to kupisz? Co kupisz za
@Chris_Cornell jak bym miał teraz portfel na którym jest bitcoinow na kwotę 178milionow złotych to z dnia na dzień znikam razem z całą rodziną z powierzchni ziemi. Zaszywam się gdzieś i do końca życia NIC nie robię...
Chyba, ze by Cię skarbówka ścignęła. xD ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Chris_Cornell: i co zabiora wszystko? chyba lepiej zaplacic podatek nawet ichniejsze 50 % i miec w cholere kasy, niz bitcoina, ktory moze jebnac lada dzien. tak tak, tak samo bylo mowione 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, ale po co kusic los jesli mozna byc ustawionym do konca zycia?