Wpis z mikrobloga

Uwaga pseudospoliery
Ogólnie byłem wczoraj z ojcem i bratem na Ostatnim Jedi i muszę przyznać że fajna sprawa chodzić na film tak ,,pokoleniowo'' ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale najbardziej mnie zaskoczyło że według każdego z nas inna scena była najgłupsza:
Według ojca najgłupsza była scena z Leią ( wiadomo jaka)
Według mnie scena ze Snokem gdy Kaylo sami wiecie co zrobił
Mój brat jednak uznał że najbardziej mu się nie podobała scena w której Luke doił tego zmutowanego morsa ( ͡º ͜ʖ͡º) Chyba jednak brat ma racje XD
#starwars
  • 10
@Python: Mnie na przykład w ogóle nie irytują wybuchy i dźwięk w kosmosie (tak samo jak grawitacja w próżni), ale moim zdaniem scena z latającą Leią to najbardziej niepasujący do TLJ moment. Nie chodzi o fakt, że użyła mocy (chociaż w tym przypadku wolałem bardziej subtelne sposoby jej wykorzystania), ale o to jak zostało to pokazane, animowane itd. -jak dla mnie bardziej pasuje to do nowego sezonu Twin Peaks niż do
@Kazuya: scena była idealna aby uśmiercić tą postać
Dokładnie. Carrie Fisher nie żyje, więc pewnie Leia także zginie. Jak zobaczyłem eksplodujący mostek, na którym była Leia byłem zachwycony. Dobre zakończenie historii tej postaci- w bitwie, do tego prawie zabita przez własnego syna (który w ostatnim momencie nie strzelił). Jak zobaczyłem ciało w kosmosie- super, tak właśnie powinna umrzeć legendarna Leia. No i nagle wzięła ożyła i poleciała na statek ¯\_(ツ)_/¯ Ciekawe