Wpis z mikrobloga

@janushek: a ciebie dalej dupa piecze, boże jakie to jest żałosne. Od kilku dni dajesz co chwilę upust temu bólowi dupy, a nadal ci nie przeszło xD Próbowałeś poskarżyć się mamie, że cię w internetach wyśmiali? Może wtedy trauma minie...
@korni007: kwestia gustu, koleszko. Jak pracuje w korpo zajmującym się testowaniem, tak siedziałem na PS4, a teraz na X1. Pad do X1 wydaje się większy, popitaśny, ale nawet nieźle leży w łapie. Nie mówiąc o rozkładzie analogów, bumperów czy d-pada, które są w mojej opinii lepiej ułożone. Nie mniej, ergonomią wygrywa DualShock
@PanPrezes_PL Ale ładując w nocy musisz konsolę zostawiać na standby, dlatego od biedy mam 2 pady żeby podczas gry jeden ładować, a drugiego używać. Pad Xboxa ładuje się dosyć szybko i jest nieporównywalnie bardziej wydajny energetycznie. Masz rację, że trzeba dokupić akumulator (Play and charge kit, a nie jakieś akumulatorki) i to jest minus, bo to dodatkowy koszt około 80 pln. Warto to jednak zrobić, bo grasz ponad tydzień na jednym ładowaniu.
@kukukielka wiem, wiem. Ale z kolei nie wiem jak to wpływa na żywotność jego akumulatora, bo on się ładuje dosyć szybko, a więc w nocy łatwo go przeładować. No i pozostaje kwestia napięcia i natężenia w adapterze. Akurat nie interesowałem się tym jakie parametry powinna mieć zewnętrzna ładowarka do pada (to, że działa z byle jaką to wiem, ale może to się źle skończyć dla akumulatora).