Wpis z mikrobloga

Mireczki i Mirabelki!

Napisałem aplikację typu livescore z wynikami Counter Strike'a GO. Apka bardzo lekka, szybka i oszczędna dla transferu. Jest w pełni darmowa, posiada jeden malutki banner na dole ekranu. Przeszukując rynek doszedłem do wniosku że na rynku są same kobyły i nie ma niczego lekkiego tylko dla CSa. Byłem w szoku że HLTV jeszcze niczego nie wypuściło - stąd pomysł.

Będę bardzo wdzięczny za każde pobranie, każdą uwagę i każdą opinie! :)
Aplikacja ma w sobie mecze nadchodzące, aktualne (LIVE) i zakończone.

Jeśli chodzi o zaplecze i kwestie techniczne - sprawdzone i skuteczne zestawienie RxJava2 / Retrofit2 / Socket.io -
client / ButterKnife / Java8.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.swansoft.cslive.cslive&hl=pl

#csgo #csgozwykopem #androiddev #programowanie #esport
  • 8
@kondziow: fajny pomysł, ale interfejs do poprawy, bo mało czytelnie jest. Nieparzyste pozycje z innym kolorem tła, niepotrzebne albo za bardzo wyróżnione info o bo3, puste nazwy drużyn dla niektórych spotkań (powinno być raczej TBD). Brakuje szukajki i możliwości odświeżenia listy.
@kondziow: ale listy nadchodzacych spotkan raczej w ten sposob nie pobierasz. Wiadomo jak niektore turnieje pod katem opoznien wygladaja, odswiezanie listy by sie tam przydalo :).
@cimlik: A tu zaskocze, wszystko jest live, listy nadchodzących też. Zostaw sobie podgląd na widoku i obserwuj :) Ale spoko, dodam pull to refresh, UXowo ludzie szukają tego feature'a. Dodałem już odróżnienie nieparzystych rzędów, zmieniłem wyróżnienie dla bo3 i dodałem TBD przy pustych drużynach, wieczorem update w sklepie.
@kondziow: przez to słaba rzecz wychodzi - apka jest niezdatna do uzytku przy braku polaczenia z siecia. Po odzyskaniu polaczenia progressbar nie zawsze znika z listy ( ͡° ͜ʖ ͡°).