Wpis z mikrobloga

  • 1
@viktorPL to wygląda na wstęp do poważnych decyzji, wcale mnie nie zdziwi jak z dnia na dzień ogłoszą bitcoin nielegalnym i zamkną polskie giełdy
  • Odpowiedz
@viktorPL: No tak, bo ostrzeganie przed ryzykowną inwestycją to propaganda XD Ja znam ludzi co potracili kilkaset tysięcy na inwestycji w teoretycznie dużo bezpieczniejszy condo hotel, a tu się dziwisz, że ostrzegają przed kryptowalutami.
  • Odpowiedz
@viktorPL: mam nadzieje ze nie usunięcie tych wszystkich wpisów o bitcoin gdy bańka pęknie bo przynajmniej bedzie można wyraźnie wskazać, ze ludzie, ktorzy stracą na bance nie zasługują na żadna litość
  • Odpowiedz
@tymczasowe_konto333: to zalezy jak ostrzegali, czy powiedzieli ludziom, zeby nie ladowac sie w to zbyt pochopnie, bez przemyslenia czy beda potrafili przebolec ewentualna strate czy to bylo hurrr durrr, krypto to zlo i szatan, tylko lokaty na 0,00001 % sie licza!!11
  • Odpowiedz
@viktorPL: O korekcie kursu bitcoina mówi wszyscy ogarnieci w kryptowalutach ludzie już od dłuższego czasu.
I nie chodzi tu tulko o kontrakty terminowe na BTC, ale o ogolna wojne wypowiedziana BTC przez banki.
Chodzi o wzbudzenie duzych fluktuacji kursu i tym samym podwazenie zaufania do waluty.
  • Odpowiedz
@viktorPL: dokładnie. Ludzie powinni wiedzieć, że nie ma czegoś takiego jak inwestycje bez ryzyka - a inwestuje się tylko kwoty z których ewentualną stratą można się pogodzić - a nie oszczędności życia.
  • Odpowiedz